Wpis z mikrobloga

@Boss477: W moim przypadku wynika to między innymi z traum których doświadczyłem w dzieciństwie + prawie całe życie w stresie i w momencie jak wyszedłem na prostą to nie potrafiłem się w tej nowej rzeczywistości odnaleźć. Ciężka praca przede mną, ale wierzę, że dam rade z tego wyjść.
  • Odpowiedz
@Boss477: To jak spłaci Ci długi, to później możesz mamie oddawać pieniądze w ratach ^^. Przynajmniej prędzej czy później będziesz na czysto i nikt nie będzie miał Ci nic do zarzucenia.
  • Odpowiedz
@Anon361:

: Po co spłacać, weź lepiej idź do kasyna z tymi 40k i pomnóż je kilka razy. Na luzie wygrasz skoro wcześniej przegrywałeś


potwierdzam jestem ekonomista i tak to dziala to nauka
  • Odpowiedz
  • 0
@Boss477 masz kochaną i jednocześnie głupią matkę, sam to w ogóle jesteś skończonym debilem.
to chyba tyle w temacie.

mam nadzieję, że skończysz na magazynach Amazon, wtedy dalej będę cisnął, że należało ci się to
  • Odpowiedz
  • 0
@vartan: Kazdy robi to co lubi łatwo sie mówi jeden robi hajs drugi ciężkie długi materialny świat złudzeniami kusi przyjaciel przyjaciela o pieniądze dusi…
  • Odpowiedz
  • 0
@Boss477 o, jeszcze hiphoperek się trafił xddddddddddd
i te uniwersalne słowa rynsztoku.
podążaj za nimi, to następnym razem 100k spłacać będzie.
zajmij się nauka, pracą.
  • Odpowiedz
@Boss477: idź do roboty i oddawaj miesiąc w miesiąc mamie jakąś kwotę. Byleby to spłacić jak najszybciej. 40k to jeszcze nie jest dramat. Odrobisz tyle. Głowa do góry i do roboty. Nie baw się już nigdy w żadne kasyna czy bukmacherkę. Lepiej być biednym i jeść suchy Chleb niż popłynąć tak jak Ty to zrobiłeś. Nauczka na przyszłość.
  • Odpowiedz
@Phuton tacy ludzie nie oddają nawet małych kwot xD Z 10 lat temu pożyczyłem przyjaciółce 250 zł. Błagała, bo miała pilną sprawę. Zarzekała się, że będzie oddawała chociaż 5 zł miesięcznie. Przez rok ani złotówki nie zobaczyłem, a na Facebooku wrzucała zdjęcia z salonów piękności, jak sobie włosy ciągle farbuje i paznokcie robi. Jak ją o to zapytałem, to powiedziała, że ktoś jej to funduje, super. W końcu ją zjechałem i zażądałem
  • Odpowiedz