Wpis z mikrobloga

Niespodziewany Powrót La Confidental!

Nie tak dawno informowaliśmy o końcu La Confidental na naszym rynku. Ku naszej radości, Aurora Polska ściągnęła OSTATNIĄ, ograniczoną partię tej cenionej odmiany!

Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie w związku z wcześniejszymi informacjami. Przepraszamy za wszelkie nieścisłości.

Sprawdź więcej o La Confidental na naszej stronie: https://budcare.pl/niespodzianka-od-aurora-polska-la-confidental-wraca-w-ograniczonej-ilosci/

#medycznamarihuana #marihuana #konopie #420 #thc #wykopjointclub #waporyzacja #medycyna #zdrowie #narkotykizawszespoko
Pobierz Dyspenseria - Niespodziewany Powrót La Confidental! 

Nie tak dawno informowaliśmy o ...
źródło: Aurora_Logo_Vertical_Blue-1
  • 13
@Dyspenseria dużo gorsze, ale sprawdzone. No tak na pewno masz rację bo dałeś info, że znika i że będzie to na 100% trafisz. ja też mogę Ci powiedzieć, że będzie Red no 2 w tym roku, albo nie będzie. Siejesz panikę, ludzie rzuca się na Aurorę 20, a okaże się, ze za pół roku znowu się pojawi.
@parov_stelar: starty BudCare bierze info od Aurory bezpośrednio xD to, że będą nowe odmiany od nich na discordzie też było dużo wcześniej.

Oh info z przed pół roku lub więcej: Spectrum chce wprowadzić odmianę 24% THC, ale nie poleciało na główny portal z pewnych powodów. Mimo iż odmiana miała być w sierpniu.

O White widow od slab też informowali jako pierwsi z konopnym farmaceutą.

Cóż po prostu czasami zmiany na górze
@Dyspenseria nie no o kryptonie to już legendy są, że będzie albo nie będzie. Nie dziwię się, że nie puszczają żadnego info bo to loteria. Co do mojego komentarza bo chyba nadal nie rozumiesz. Może warto czekać na jakieś sprawdzone info(jak mówisz, że masz z samemej Aurory w co wątpię bo to jest bardzo wielka firma nawet mam jej akcje kupione na giełdzie xD) to nie sądzę by puścili plotę, że znikają
@kowallo Typ dał info, że Aurora 20 la confidential znika z aptek, a po tygodniu daje info ze jednak będzie w aptekach. finalnie nie wiadomo czy znika czy będzie. Ja znając Aurore i problemy z dostawami to kupuje sobie na zapas, ale teraz już sam nie wiem czy ewentualnie robić zapas(Aurora 20 najbardziej mi pomaga na problem z spaniem) i teraz pytanie czy czekać na te dostawę i robić zapas czy nie
@kowallo: chodzi o to, że La confidential nie będzie już hodowane. Nie miało być żadnej dostawy, ale jednak Niemcy zdecydowali się oddać ostatnie 27 kg. Kolega wyżej trochę nie ogarnia najwidoczniej, olej;)
@kowallo No tak teraz jest pod Aurora 20 też Pink Kush. No ale mi totalnie nie podeszła. Po prostu chodzi mi o to, że rzucanie takich informacji sprawdzonych lub nie o końcu odmiany nie jest fajnym rozwiązaniem jak za tydzień rzuca informacja ze jednak będzie dostawa, a finalnie tak jak napisał może być, że gif nie wyda zgody i nic nie będzie. Uważam, że tego typu posty nie pomagają w ocenie sytuacji