Wpis z mikrobloga

#famemma #!$%@? na tym tagu jest coraz więcej atencjuszy, wam już zaczyna #!$%@?ć oglądając tych influenserów, prześcigiwanie się kto jest ważniejszy na tagu, wymyślanie konfliktów, nakłanianie do usuwania kont, jakieś wojenki dzieciaków, żebranie o walki na famemma chociaż #!$%@? na nich na każdym kroku. Lizanie spoconych jajec Kasjuszowi albo Ferariemu (kmwtw). Gdzie memy, gdzie żarty, gdzie wyciąganie ciekawych newsów zza kulis - panie a komu to potrzebne - niczym się nie różnicie od tych po których jedziecie. Ha tfu na tych co najbardziej niszczą ten tag swoimi problemami psychicznymi i atencją.
  • 10
@Jerzy_Kudelski: masz bardzo dużo racji w tym co napisałeś i bije się w tym momencie w pierś, ponieważ mam w tym swój udział. Jednak większość zachowań o których tutaj napisałeś to zasługa @wieszjo bo kto inny zaczynał te wojenki? Kto zaczął sie tytułować królem tagu? Kto najwiecej żebrze o lajki? Tylko on prosił się @Bezi77 o walkę na Prime, chociaż umówmy sie nikt nie chciałby oglądać walki dwóch anonimowych wykopków. W
@wieszjo: nie ma czegoś takiego jak Twój kompleks. Małpujesz i kopiujesz swojego idola ale on ma chociaż jakiekolwiek podstawy by tak mówić. Jest patusem ale nie jest nijaki. Ty każdą dyskusje kończysz ukrywając rozmowę bo nie masz jakichkolwiek argumentów, nie masz nic do powiedzenia poza wyuczonym cytatami jakichś patocelebrytów.
@Olo92: Ale ty akurat serio masz kompleks Wieszjo i to widać na pierwszy rzut oka czytając twoje wpisy XD Ale jaką dyskusję jak ty bierzesz na poważnie wpisy które były częścią gry XDD Wyloguj się do życia, polecam bo skończysz jak @LogicznaKalkulacja2
@wieszjo: zastanawiam się czy Ty udajesz chorego psychicznie i to tylko kreacja czy już przeszedłeś tą cienką granice i naprawdę masz nawalone w mózgu.
@Olo92: ja wcale nie jestem chory psychicznie hahahah #gra sz haha ??? i to ja jestem #!$%@? ?? gdzie byles jak mordowali rodzine pawlowskiego hahah ?? witam w grze hahaha