Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Lomoijj: jak ludzie jak w mass mediach usłyszą ich własne wypowiedzi to obudzisz się ty za miesiąc jak zobaczysz jak ich poparcie wygląda realnie
polska racja stanu jest myślę delikatnie sprzeczna z rosyjską wizją świata JE Włodzimierza Putina, którego to poglądu zdaje się konfederosja nie podziela


@aa-aa: Aha
Wizja świata według Srutina to między innymi słaba militarnie polska w strefie wpływów rosyjskich, no i tak się składa, że nie jest to wizja Polski według konfederacji.
  • 1
@kulass: dzisiaj w tv mówili, że Liroy słyszał na spotkaniu z JE Korwinem-Mikke, że ten by stanął po stronie JE Włodzimierza Putina w razie ataku Rosji - ostoi wartości konserwatywnych (xD) - na Polskę
dzisiaj w tv mówili, że Liroy słyszał na spotkaniu z JE Korwinem-Mikke, że ten by stanął po stronie JE Włodzimierza Putina w razie ataku Rosji - ostoi wartości konserwatywnych (xD) - na Polskę


@aa-aa: No a ja sobie przypominam wypowiedź z podobnego okresu wybitnego polityka Koalicjo Obywatelskiej Radka Sikorskiego o tym, że należało by przyjąć Rosję do NATO.
Rozumiem, że w takim razie głosowanie na KO jest sprzeczne z polską racją
  • 2
@kulass: nie, w PiS nie istnieje cień poparcia dla działań organizacji kryminalno - mafijnej jaką jest rosja pod rządami zbrodniarza wojennego który w imię własnej władzy mordował własnych obywateli aby wywołać wojnę z Czeczenią na początku swojej prezydentury. Nasza racja stanu jest zgodna z narracja USA - jedyna możliwość niezależnego funkcjonowania od ruskich i niemiaszkow, a to nam gwarantuje PiS właśnie. To USA może wziąć niemiaszkow za mordę i palcem postraszyć
No a ja sobie przypominam wypowiedź z podobnego okresu wybitnego polityka Koalicjo Obywatelskiej Radka


@kulass: Zabawne, ze nawet się nie odniosłeś do zarzutu prorosyjskości Konfederacji, tylko szybko zmieniłeś temat na gadanie o PO. No to zapytam się jeszcze raz - w jaki sposób prorosyjski kurs Konfederacji jest korzystny dla polskiej racji stanu? Nie obchodzi mnie to co powiedział kiedyś Sikorski czy inny polityk, to nie jest odpowiedź na pytanie.
w ogóle wypowiedzi tuska z czasów jak był premierem odnośnie Rosji których próbował zakazać emisji w TVP (xD) dyskwalifikują tego gościa po całości. Dopiero byśmy tu mieli jakby on z tą zgrają wrócił


@aa-aa: To ciekawe, że dawne prorosyjskie wypowiedzi Tuska to już dla ciebie dyskwalifikacja bo niby jest prorosyjski, ale dawne prorosyjskie wypowiedzi Kaczyńskiego to już nic takiego, PiS nas broni przed ruskiem. Kogo tam obchodzi, że po przejęciu władzy
Zabawne, ze nawet się nie odniosłeś do zarzutu prorosyjskości Konfederacji, tylko szybko zmieniłeś temat na gadanie o PO.


@nostalgiwolf: Odniosłem się do tego w drugim komentarzu.

No to zapytam się jeszcze raz - w jaki sposób prorosyjski kurs Konfederacji jest korzystny dla polskiej racji stanu?


@nostalgiwolf: konfederacja nie jest prorosyjska, głupie wypowiedzi Korwina nie czynią jej prorosyjską partią.

Nie obchodzi mnie to co powiedział kiedyś Sikorski czy inny polityk, to