Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, wie ktoś jaki możesz być koszt urządzenia od zera pokoju mniej więcej na oko 40-50 m2? Otóż sprawa wygląda tak że nie mam własnego kąta po tym jak wprowadziłem się ostatnio ponownie do domu rodzinnego, niestety ze względu na koszty musiałem zrezygnować z wynajmowania mieszkania a nie zarabiam też wystarczająco dużo aby w ogóle pomyśleć o swoim mieszkaniu + dochodzą do tego wydatki na lekarzy bo leczę się obecnie na zaburzenia lękowe. Nigdy nie miałem swojego pokoju a obecnie od jakiegoś czasu śpię i przebywam na materacu w kuchni i jest to bardzo uciążliwe bo praktycznie nie mam żadnej prywatności przez cały dzień, oprócz nocy kiedy wszyscy śpią + dochodzą do tego dość napięte relacje z rodzicami. Po rozmowie z nimi zgodzili się abym zamieszkał na parterze tego domu, ale muszę sam wyszykować sobie od zera pokój dla siebie który tam się znajduje (niestety ale góra jest całkowicie w stanie surowym, sam beton). Mam odłożone z poprzedniej pracy ok. 20000zł i czy z tą sumą można coś tanio ogarnąć aby dało się tam zamieszkać? Na początek nawet nie musi być mebli wystarczy jedno łóżko. Chociaż nie ukrywam że wolałbym też coś odłożyć na czarną godzinę bo w obecnie po przeprowadzce jestem na etapie poszukiwania pracy. Cały czas zrzucają na mnie całą odpowiedzialność chociaż to oni nie potrafili swojemu dziecku zapewnić własnego kąta (ważniejsze było wydawanie pieniędzy na m.in. alkohol pomimo tego że pieniądze były, ale to już inna historia). Przepraszam za taki wylewny wpis bo w końcu pytanie mógłbym zawrzeć w jednym zdaniu, ale serio często już nie wytrzymuję i musiałem z siebie to wyrzucić.
#remontujzwykopem #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @tomek001Hej
2 razy wynajmowałem pokój i za każdym razem lokatorzy to była czysta patologia tzn. krzyki, awantury między sobą, czepianie się mnie że za długo światło w pokoju pale itp. Nie mam siły użerać się z obcymi ludźmi i jeszcze za to płacić.


· Akcje: Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Poszukaj na grupach facebookowych "uwaga śmieciarka jedzie itp) i olx materiałów budowlanych, ludzie oddają całe puszki farby, panele, grunt itp, co im zostały po remoncie, zawsze coś zaoszczędzisz na materiałach. Podstawowe meble też za darmo ogarniesz, albo dywany jakbyś na razie nie miał na zrobienie podłogi. 20 k ci spokojnie starczy na tynkowanie, elektrykę itp, rzeczy "estetyczne" zrobisz później. Powodzenia Mirku, komfort psychiczny najważniejszy, plus satysfakcja z udanego