Wpis z mikrobloga

Dwa pytanka.
1st.
Czy dobrym pomsyłem będzie opędzlowanie z ziomkiem na pół żelków green outa (jakieś różnice między nimi, a shotami?) i dopalenie moonrockiem hhco 80% (jakieś różnice między hhco, a hhcp? różni się 80, a 50, a 30 % jakoś mocno?)?
2nd.
Jeżeli chce ogarnąć medyczną sative w celach czysto leczniczych to w jaką celować? Czy historia leczenia w której są psychotropy (ssraje, neuroleptyki, benzo) coś zmienia (łatwiej lub trudniej dostać?)? Czy mogę kupić z tych 15 g mniejszą ilość tj. 5g? Czy gdybym poprosił slab 18% to mogę sobie wziąć 3 słoiki 3 różnych odmian po 15g? Czy gdy wezmę ten slab to dostaje kota w worku i nie mogę wybrać odmiany?

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #hhc
  • 12
@apjarvan: 1. To #!$%@?, hhc syf.

Czy historia leczenia w której są psychotropy (ssraje, neuroleptyki, benzo) coś zmienia (łatwiej lub trudniej dostać?)?

To zalezy, u nas na discordziej jest lekarz, mozesz z nim pogadac.

Czy mogę kupić z tych 15 g mniejszą ilość tj. 5g?

Tak, lecz zalezy od apteki. Najwieksza baza aptek, oczywiście discord :D

Czy gdybym poprosił slab 18% to mogę sobie wziąć 3 słoiki 3 różnych odmian po
@Dyspenseria: co do hhc to nie boję się jakiś efektów uboczynch, bo brałem już tyle rzeczy, że to mi nie straszne. Bardziej ciekawi mnie działanie tego gówienka, właściwie to działanie w połączniu z thc, czy to w ogóle działa synergistycznie.

Podrzuć discorda to wbije :).
@nomysza6666 kolejny co nie próbował a wie najlepiej xD
@apjarvan normalnie mają THC i żelki i shoty, kup np. takiego greenouta 100ml, jak wypijesz na raz 50ml to cię zmiecie z planszy.
Ogólnie żelki też próbowałem i są ok, tu trochę łatwiej dozować i w moim przypadku ok. 12 żelków weszło już całkiem mocno.
Czy da się użyć tych shotów do zrobienia jakiś deserów/potraw?


@apjarvan: Do zrobienia jako składnik może niekoniecznie. Natomiast można z dobrym skutkiem zjeść na przykład naleśniki z polewą HS Gelato ;)