Wpis z mikrobloga

#medycznamarihuana Ale jajca :OOOOO Widzieliście cene Headbanda? przecież to gruby strzał w dilerów jak 15-stak wychodzi taniej niż z ulicy, kurde w końcu się doczekaliśmy normalnego traktowania palaczy.
  • 22
  • Odpowiedz
@GibolXD: u nas na discordzie było info o tym: — 27.07.2023 01:05

???? S-LAB WYPRZEDAJE MEDYCZNĄ MARIHUANĘ ODMIANA HEADBAND! ????

Drodzy pacjenci i osoby zainteresowane medyczną marihuaną!

Oto kilka istotnych informacji:

???? Oferowana odmiana: Headband - znana ze swoich właściwości terapeutycznych, które mogą przynieść ulgę w różnych dolegliwościach. Cały opis odmiany: https://budcare.pl/medycznamarihuana/s-lab-headband-thc-18-10-cbd-%e2%89%a41/

???? Cena: Wyprzedaż obejmuje zakres cenowy od 450 zł do 570 zł za 15 gramów. Warto dopytać o dokładną
  • Odpowiedz
@GibolXD: Masz rację, medyczna marihuana powinna być sprzedawana w Polsce w bardziej przystępnych cenach. Z drugiej strony podobne rzeczy zwykle nie dzieją się bez powodu. Ciekawie byłoby poznać kulisy tej wyprzedaży, np. co takiego się stało, że S-Lab nagle postanowił wyprzedać tę odmianę.
  • Odpowiedz
  • 0
@CannDo_pl: chyba raczej nie chodzi o jakość skoro to wyrób medyczny więc jakieś normy musi przejść. Miejmy nadzieje że częściej takie akcje będą.
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: Jedna konkretna odmiana, prawdopodobnie nie ostatnia. Ogólnie cena waha się od apteki, ale taki standard to 500, najtaniej widziałem 430.

9 miesiecy temu była u nas na discordzie promocja 160/10g () Tylko no susz 8/8
  • Odpowiedz
  • 0
@Dyspenseria: Ostatnio w aptece za 15 zaplacilem 660 też byłem zdziwiony srogo a było to jakoś hmm 2 tygodnie temu chwile przed tą zmianą ustawy, gdzie normalnie place 820
  • Odpowiedz
  • 0
@Dyspenseria: byłem posiadaczem Mighta ale vapowanie nie dla mnie ja jestem stary klasyk co lubi czuć na płucu dym, wiem wiem to nie zdrowe ale co zrobię jak tylko w takiej formie kocham palić :)
  • Odpowiedz
@GibolXD: to wapki butanowe np TANTRA, ewentualnie jakiś vapcap z fmj. Ja polecam vapo + bongo - o niebo lepsze od zwykłego bongosa.

Zdrowie to jedno, ale ekonomia to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GibolXD: Jednorazowa wyprzedaż jako gruby strzał w dilerów? XDD Fajnie, że taka okazja ujrzała światło dzienne, i mam nadzieję, że będzie tak częściej ale nadal te ceny pozostawiają wiele do życzenia. Oczywiście jakość i procesy upraw na pewno są lepsze niż osiedlowe tematy lecz większość ludzi nadal wybierze tańszego kota w worku od Sebastiana albo THCkinga2137 z internetu no bo apteka 10g = 620zł (plus koszty uzyskania recepty) a Sebastian 50g
  • Odpowiedz