Wpis z mikrobloga

@500minus #!$%@? pisbota.

Woodstock ma dziesiątki sponsorów, a większość obsługi to wolontariusze, nie ma też dużo wielkich gwiazd jak na jakiś Openerach, więc się oszczędza. I da się to spiąć finansowo.

Z resztą nawet jeżeli szły by pieniądze z puszek, to ludzie wiedzą na co wrzucają, a "dzieci" wiedzą za czym stoją, zresztą wszystkie faktury, wydatki WOŚP są jawne do przejrzenia.

Szkoda że TVPis nie przejmuję się tymi dziećmi jak faktycznie stoją,
@jantje_van_sluis: dokładnie kiedyś tak nie było. coraz bardziej mnie to wku*wia jak politycznie się tu robi. byłem od czwartku do niedzieli i na wielu pogadankach, koncertach, wypowiedziach przewijał sie temat wyborów i j* pisu. Juz mnie to nudzi. To powinien byc festiwal dla wszystkich, to nie jest miejsce na nachalną i tępą agitację polityczną. Od 2019 niestety Woodstock się powoli kończy, wraz z odejściem z Kostrzyna itd.
@jantje_van_sluis: Chyba byliśmy na innym festiwalu , Jurek jak i zespoły mówiły tylko że warto iśc na wybory. Ktoś tam nawet mówił niezależenie na kogo zagłosujecie. To ludzie mają dośc tej partii i sami krzyczeli #!$%@?ć pis co uciszał JUrek by przypsu nie było.

Serio jeśli każdy z Woodstocku namówi rodzinę by nie głosowali na PIs i konfederusję to po wyborach jest szansa że ten kraj odżyje :)