Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jasne, każdy ma swoje problemy, a życie nie jest sprawiedliwe. Jednym daje więcej, a drugim mniej.
Ale jak spojrzysz w lustro i zobaczysz człowieka który nie rozwinął żadnej pasji, nie wiem, nie nauczył się japońskiego, nie został ponadprzeciętnym pływakiem czy nie nauczył się kłaść płytek w łazience, to do kogo powinieneś mieć za to pretensje? Do siebie czy oskiego?
#przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim: Sugerujesz że zostanie przeciętnym pływakiem się nie liczy? I że kładzenie płytek w łazience to pasja? Jak ktoś nie kładzie płytek z pasji to ma siebie obwiniać za brak inicjatywy? A potem ludzie się dziwią czemu częste zaglądanie na media społecznościowe pogarsza samoocenę...
@reydel: tu jest przerzucanie calej winy na otoczenie. a bo to, ze oski ma mieszkanie a ja nie to dlatego ze go rodzice wyedukowali i programuje a ja nie. a on umie grac na gitarze a mi rodzice nigdy gitary nie kupili.

noz mi sie w kieszeni otwiera jak slysze takie #!$%@?. swoje pasje rozwinalem dopiero w doroslym zyciu bo tez rodzice nie mieli nigdy hajsu. od 15-16 do 23 roku