Wpis z mikrobloga

lista rzeczy które kupiłem dopiero w tym roku a byłem głupi że nie kupiłem ich wcześniej to bym sobie życie ułatwił i już zawsze te rzeczy będę miał no się żyje duzzzooo lepiej i są porządne a nie jakieś bzdury

1. odkurzacz taki robót co sam jeździ po mieszkaniu i odkurza
(najlepszy taki co ma skanowanie laserowe otoczenia)

2. ekspres do kawy co sam robi kawę i tylko się guzik naciska a ona sam miele i wszystko robi sam. fusy też wyrzuca sam.

3. hulajnoga elektryczna. mam xiaomi, jest lekka i mogę ją wnosić na drugie piętro bez problemu. pod każdą górkę podjedzie. ogólnie sprawy na mieście zakorkowanym i drobne zakupy pozałatwiane szybciej i bez stresowo. auta używam zdecydowanie rzadziej i większą oszczędność na paliwie

4. frytkownica o pojemności 1L oleju. i jestem przeciwnikiem frytkownic bez olejowych bo frytki z takich frytkownic mi nie smakują muszą być z olejem . a taka mała frytkownica to robi szybko i w sam.raz dla mnie porcja wychodzi. i wymiana oleju to też jest tylko 1 L a nie 2-3L

5. gofrownica 1400w, na goferki pyszniutkie bo lubię. słabszej nienkupujcie bo nie wychodzą gofry. białka od jajek osobno ubite na końcu dodawać do ciasta i gofry puszyste wychodzą.

no i to by było na tyle co wam chciałem powiedzieć

#xiaomi #kawa #oswiadczenie #gotujzwykopem
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 - lista rzeczy które kupiłem dopiero w tym roku a byłem głupi ...

źródło: temp_file.png2965874652821247267

Pobierz
  • 7
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: Nie ma co oszczędzać na takich urządzeniach bo potem sie okazuje że zaoszczędzamy 100zł i dostajemy chłam. Nie polece zadnego mopa bo nie przetestowałam wszystkich wiadomo. Ale mycie takim urządzaniem, zwłaszcza jak nie jest ciężkie i nieporęczne ma same zalety.
Na widok tych mopów z owleczoną szmatą albo jakichkolwiek mam już odruch wymiotny. Praca jest brudna, ciężka, ohydna. A mop parowy rach ciach i gotowe, w dodatku jak masz zwierze
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 robot sprzatajacy typu niewolnik to dla mnie tez chyba jeden z najlepszych gadżetów do domu. Mam wersje z mopem i duża stacja dokująca. Co prawda nie zbierze kurzu z każdego zakamarka ale i tak podłoga jest zawsze czysta. Polecam zaprogramować strefy do sprzątania na specjalne okazuje, np. sprzątanie po kawie w kuchni jeśli się rozsypie wokół ekspresu, zamiast całej kuchni. Można pójść o krok dalej i nakleić tagi NFC które uruchomią