Wpis z mikrobloga

Basen publiczny w Kijowie. Jestem pod wrażeniem jaka kultura. W Polsce zaraz jakiś burak odpaliłby na środku grilla, a na tych łóżkach stałyby pootwierane torby z biedronki z wałówkami i browarkami po 3zł, do tego co dwa metry disko polo z głośnika bluetooth i darcie mordy z jednego końca basenu na drugi.... Nie widać też przepitych, czerwonych plaskatych ryjów jak u nas i żuliett ze skośnymi od gołdy oczami i alkoholową chrypką

#niepopularnaopinia #ukraina #polakicebulaki #p0lak #polak #basen
czlowiekzlisciemnaglowie - Basen publiczny w Kijowie. Jestem pod wrażeniem jaka kultu...
  • 13
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Korupcja, wystarczy mieć wystarczająco dużo pieniędzy i dać komu trzeba w łapę. Są równi i równiejsi. Zdychaj w okopie, trać kończyny i rozum bo urodziłeś się biednym, tymczasem twój bogatszy koleżka ( i każda koleżanka) niech zabawia się na basenku.
  • Odpowiedz
Bzdura. Nie sugeruj się tym co na wykopie piszą tylko przyjedź do Polski i zobacz na własne oczy.


@pkkk: Ej jak to bzdura jak na filmiku jest, nie zgadza się z linią propagandy? Podobno każdego do woja z ulicy biorą a wszystkie julki uciekły z Ukrainy. xD
  • Odpowiedz
Dima trochę nie podumał a trochę żyje w swoim świecie, wszędzie dopatruje się nienawiści do ukrainców.


@pkkk: a dziwisz mu się jak cały tag jest #!$%@? ruskim ścierwem xd
  • Odpowiedz
Dima trochę nie podumał a trochę żyje w swoim świecie, wszędzie dopatruje się nienawiści do ukrainców.


@pkkk: Przyznam się szczerze bez bicia, nie czytam do końca komentarzy ludzi, których mam na czarno bo wiem że bym stracił pare punktów IQ. xD
  • Odpowiedz