Wpis z mikrobloga

Czasy szkoły średniej to chyba najlepszy okres na zdobywanie doświadczenia seksualnego i związkowego. Beztroskość życia, najbardziej witalny okres w życiu na miłosne uniesienia, mało obowiązków na głowie. W życiu dorosłym już tak łatwo nie jest. Czasy studenckie to ostatni fajny okres. Potem jest coraz trudniej. Gorzej tylko, jeśli anon jest brzydki od urodzenia, i w czasach szkoły średniej automatycznie staje się obiektem kpin, izolacji od swojego otoczenia. Na studiach jest podobnie, ale mniejsze szkalowanie i przeważnie tworzą się pewne grupki (paczki wybranych) i nie chcą się za bardzo zadawać z brzydkim, bądź zapraszać go na różne imprezy.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #zwiazki #podrywajzwykopem #takaprawda #blackpill #seks
  • 11
  • Odpowiedz
@Barszcz_Sosnowskiego: to zależy do jakiego liceum się chodzi. Na bazie moich doświadczeń mogę przyznać że rzeczywiście, to jest optymalny czas, ale nie miałem aż tak dużo nauki jak np. na biol-chemach gdzie był ostry #!$%@?. Jak idziesz do trudnego liceum to trzeba liczyć się z tym, że nauki może być więcej niż na studiach.
Studia też mogą być takim dobrym czasem, ale IMO to już nie jest to. Na studiach wśród
  • Odpowiedz
Beztroskość życia, najbardziej witalny okres w życiu na miłosne uniesienia, mało obowiązków na głowie. W życiu dorosłym już tak łatwo nie jest.


@Barszcz_Sosnowskiego: jak się jest niewolnikiem i robi za marne grosze to trzeba robić cały rok z 2-3 tygodniami urlopu.

Ja w okolicy 30tki w UK biorę aktualnie 8-12 tygodni urlopu rozłożone na 3 razy,
Także czasu mam mnóstwo.
Docelowo będę miał 3-5 miesięcy wolnego i roku i żył na
  • Odpowiedz
@Barszcz_Sosnowskiego: ja za namową ojca poszedłem do technikum informatycznego xDDD. Doświadczenia seksualne to chyba co najwyżej homoseksualne. W gimnazjum byłem mitycznym oskarkiem. W technikum za to ponad 3/4 klasy to byli odklejeni autystycy. I nie ukrywam - zaczęło mi się to udzielać. Byli znajomi z gimnazjum mieli swoje towarzystwo z liceum, a ja w szkole nie poznałem praktycznie nikogo ciekawego. Nie polecam technikum.
  • Odpowiedz