Wpis z mikrobloga

@Niedogonisz nie wiem gdzie ty byles i o czym pieprzysz, akurat przepisy to ostatnie co interesuje rowerzystów w holandii. no tak w PL pociągi #!$%@?, bo to musi byc wszytsko planowane i robione kompleksowo całosciowo, a więc nie ma szans na poprawę tutaj, nie w tym ani w nastepnym pokoleniu
@KCPR w punkt, na poludniu europy podobnie zwlaszcza Bałkany, #!$%@? nowych samochodów wśród ruder z dziurami po kulach z 1994, brak chodników i to w samych miastach, zerowa komunikacja publiczna, to u nas jest #!$%@? racja ale nie wiem to chyba jakaś cecha przaśnych Słowian albo #!$%@? po prostu zbiorowy postkomunistyczny gwóźdź w mózgu
Mieszkam w małym miasteczku w Niemczech, które jest w sąsiedztwie miasta ok. 300k mieszkańców. 100m od chaty mam przystanek metra, najbliższe markety mam ok. 1,3km pieszo lub 2,6km samochodem. Ewentualnie 2 przystanki metrem. Wybierając opcję pieszą, mam do wyboru kilka ciekawych ścieżek, a jedna z nich w całości prowadzi przez park. Każdą z nich mijam parki, place zabaw, a jest nawet mały ogród botaniczny po drodze.
Dom wynajmuje z trzema typami z