Wpis z mikrobloga

@Nanuno: Muszę przyznać, że fikołek naprawdę godny korwinisty z otwartymi oczami i włączonym myśleniem.
Cudowna akrobacja i próba manipulacji.
1. Na każdym evencie organizowanym przez organizacje prorządowe, krytykowana jest opozycja, każdy materiał medialny jest manipulowany do bólu. Posłowie opozycji nie są zapraszani na żadno takie wydarzenie, tym bardziej nie mają prawa głosu.
Grubym nadużyciem i tanią manipulacją jest stwierdzenie że festiwal odbywa się w dużej mierze po to, by atakować rząd.
Piwo z Mentzentem jest oficjalnym wydarzeniem organizowanym przez polityka, na którym od początku jest wiadome, że będą głównie poruszane tematy polityczne, a przy tym będzie miły akcent w postaci picia piwa.


@Nanuno: Raz ci zrobiłem przysługę i wkleiłem ci link z Berkowiczem pokazując że jesteś w błędzie. Aż tak miły nie jestem i nie będę wklejał ci wypowiedzi Mentezna czy jego eventy są powiązane z Konfą, dam ci podpowiedz i spraw
@emsky Mógłbym się odnieść do tych pierdów, które wypisujesz, ale szkoda dnia i czasu. Masz zamknięty łeb i każdy kto uważa inaczej jest dla Ciebie Korwinista i PiSowcem. Na tym właśnie polega wasza pseudo wolność i otwartość na innych.
Bzdury jakie wypisujesz zakrawaja o pomstę do nieba. Może kiedyś zmądrzejesz, choć wątpię.
Tego typu eventy powinny być całkowicie apolityczne, właśnie po to, żeby ludzie mogli odpocząć od tego politycznego bagna i móc się zwyczajnie dobrze bawić.


@Nanuno: bo ty tak sobie umyśliłeś? ktoś ci broni zorganizować swój apolityczny festiwal, bez mitycznego "lewactwa"?
przez co wmawianie ludziom jedynych slusznych lewackich poglądów


@Nanuno: Ty po prostu jesteś jakimś oszołomem z alt-rightu, skoro wszędzie widzisz "lewactwo". Rozumiem, ze KO to lewactwo wdg ciebie?