Wpis z mikrobloga

@Nanuno: xD

Jeśli to by było robione głównie za kasę publiczną to byś mógł się dąsać.

Sęk w tym że jest to organizowane głównie za Prywatne pieniądze pochodzące z dobrowolnych datków i kieszeni sponsorow.

Jeśli komuś więc nie podoba się w jaki sposób jest to wszystko organizowane… to niech nie wspiera fundacji i nie bierze udziału w organizowanych przez nią wydarzeniach.
  • Odpowiedz
@Saperonides_21: możliwe też, że Owsiak powinien robić to, co robi dobrze, i utkać ryja w sprawach polityki - bo inaczej będzie kojarzony jako polityczna szczekaczka i zniechęci ludzi do wypracowanej przez siebie idei.
  • Odpowiedz
@Nanuno a niech sobie robią co chcą, to prywatna impreza Owsiaka. Zwłaszcza, że PiS i Tvp caly rok napieprzają na Wośp, to nie dziwi mnie brak zaproszenia dla polityków PiS, pewnie i tak by nie przyszli. Podejrzewam, że pielgrzymka na Jasnej Gorzej z której pisowcy zrobili sobie kampanię wyborczą, jak z innych wydarzeń religijnych cię tak nie oburzyła :3
eleganckichlopak - @Nanuno a niech sobie robią co chcą, to prywatna impreza Owsiaka. ...

źródło: temp_file7972378533074822693

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nanuno: kur*a gosciu zaprzeczasz sam sobie i w dodatku twoje argumenty sa wyssane z kciuka
"To są wydarzenia religijne, a nie event muzyczny. Lewactwo kpi i pluje na religie, więc ciężko, żeby uczestniczyli w pielgrzymkach ośla łąko."
1. To są wydarzenia religijne, a nie event muzyczny. - co to ma do rzeczy? na wydarzeniu religijnym mozna mowic o polityce a na evencie muzycznym juz nie?
2. Owsiak caly czas ze sceny nawolywal ze nie mowi na kogo ludzie maja glosowac, tylko, że mają iść do wyborów - ponadto mowil, ze jezeli nie pojdziemy na wybory to mozemy być źli wyłącznie na siebie, jezeli frakcja, którą popieramy przegra - chyba masz jakies kompleksy skoro tak bardzo uważasz to za tak bolesny atak w strone władzy :))))))
3. "Jesień jest nasza" - zapewne to haslo dotyczy "jesień jest uczestnikow polandrock, jesli pojda na wybory, to beda mieli realny wplyw na to co sie dzieje. Doszukujesz sie tu zapewne manipulacji? czuje to samo za kazdym je*anym razem jak wlaczam cokolwiek na tvp / tvp info.
4. Woodstock nie jest oplacany z moich pieniedzy - Eventy radia maryja w duzej
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@emsky Musze przyznać, że fikołek naprawdę godny lewaka z neuropy. Przepiękna akrobacja i próba manipulacji.

1. Na wydarzeniu religijnym jak i muzycznym nie powinno być polityki, natomiast napisałem to odnośnie tego, że politycy PiSu i Konfederacji nie występują na Woodstocku. Raz, że nie są tam zapraszani, a dwa, że ten festiwal odbywa się obecnie w dużej mierze po to, żeby atakować rząd i Konfe.
2. Przestań chłopie pieprzyć takie kocopoły, bo w takie mydlenie oczu to może uwierzyć jedynie neuropek z wykopu. Owsiak wraz z Wojciechowska, Kolendą-Zalewską i spółka jawnie nawoływali do obalenia PiSu i nie głosowania na Konfe. Wszystkie te wystąpienia były poświęcone atakom na rząd i praniu mózgów młodym ludziom pod przykrywką chwytliwego hasła "tolerancja". Dla tych kreatur wolność i tolerancja jest wtedy jak ktoś ma dokładnie takie same poglądy jak oni, a w przeciwnym razie trzeba kogoś skazać na ostracyzm.
3. Dopowiadasz sobie jakąś pseudo retoryke do oczywistego hasła jakie głosił Owsiak. Jesień jest nasza, co ma oznaczać wybranie Tuska i ferajny jako nowego rządu. Jeszcze te obrzydliwe straszenie, że jak nie wygra KO to w przyszłym roku festiwal może się nie odbyć. Nie ma wstydu ten typ.
4. Oczywiście, że jest, bo fundacja Owsiaka utrzymuje się z datkow ludzi, którzy dają na sprzęt dla szpitali i na chore dzieci, a te pieniądze idą między innymi na organizację Woodstocku. Radio Maryja oprócz dofinansowania z państwa ma też swoje przychody jak każde inne
  • Odpowiedz
@Nanuno: Takie zastanawiające?? Przejrzałem twoje komentarze z 22-25.05 i jakoś mnie widziałem twojego oburzenia że poseł Konrad Berkowicz robił agitacje polityczna na juwenaliach .. ale że to robi po i lewaki to już ci to przeszkadza.
Podwójne standardy? Jedni mogą i to nie boli a inni nie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ice_Glaze Nie zauważasz subtelnej różnicy, że Berkowicz przylazł na Juwenalia sam i nikt go tam nie zapraszał, ani nie organizował mu przemówień. Chłop poszedł się napić piwa z młodymi, a przy okazji z nimi pogadał i powiedział coś o sobie i partii, w której jest. Natomiast na imprezie Owsiaka odbywa się partyjna szopka, w której to swoje wystąpienia mają politycy KO, Lewicy i stacji TVN. To jest ta różnica, której nie
  • Odpowiedz
Chłop poszedł się napić piwa z młodymi


@Nanuno: Wykorzystał legitymacje poselska aby tam sie dostać, nie spełniał wymogów organizatora aby byc na imprezie. Nie pier.. że sobie tam poszedł.
Juwenalia jest to impreza publiczna na której nigdy nie widziałem agitacji wyborczej - nie, nigdy nie było i nie powinno być.
PolandRock to prywatna impreza i organizator decyduje co się na niej dzieje. Widzę że podwójnych standardów ciąg dalszy: wolność gospodarcza
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ice_Glaze Może zapodaj jakieś dowody potwierdzające twoje słowa. Z tego co wiem, to na Juwenalia może wejść każdy, więc mógł też wejść Berkowicz tak jak i inni posłowie.
Na jednej jak i na drugiej imprezie nie powinno być oficjalnych występów politycznych i o ile na Juwenaliach takowych nie ma, bo organizator trzyma się zasady bycia apolitycznym, tak na Woodstocku Owsiak zrobił sobie festiwal antyrządowy, przyciągając młodzież chwytliwymi hasłami typu "muzyka", "zabawa",
  • Odpowiedz
Owsiak zrobił sobie festiwal antyrządowy, przyciągając młodzież chwytliwymi hasłami typu "muzyka", "zabawa", "integracja".


@Nanuno: żart, kpina porażka. Podwójne standard lvl 99999!!!!!111oneoneone

Pijemy piwo, a ja przez około 40 minut robię stand-up. Później dalej pijemy piwo, a ja odpowiadam na Wasze pytania. Na koniec dalej pijemy piwo, robimy zdjęcia i dobrze się bawimy” – tak Mentzen reklamuje trasę.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Owsiak ścigą na festiwal młodzież i tam robi agitacje wyborcza dla platfusów i lewaków ... a Mentezn ściąga do pub młodych ludzi na niby standUp i robi agitacje wyborczą.
Jedyna różnica jest taka że Mentzen ma legitymacje partyjna Konfy a Owsiak niby nie ma żadnej .. ale czynności jakie wykonują sa takie same.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ice_Glaze Dla mnie to jest niepojęte, żeby być aż takim ciemnogrodem i nie widzieć żadnej różnicy. Piwo z Mentzentem jest oficjalnym wydarzeniem organizowanym przez polityka, na którym od początku jest wiadome, że będą głównie poruszane tematy polityczne, a przy tym będzie miły akcent w postaci picia piwa. Natomiast PolandRock Festiwal, jest reklamowany jako festiwal muzyczny, na którym głównie chodzi o dobra zabawę przy muzyce. Oficjalnie nie jest to organizowane przez polityka
  • Odpowiedz