Wpis z mikrobloga

@ipkis123:

2010 rok, na długo zanim Jarkowi kompletnie odbiło


Pytanie tylko komu pierwszemu odbiło, Jarosławowi czy Jurkowi, że nagle stali się niechętni wobec siebie? ;) ..Trzeba byloby przeprowadzić śledztwo. Niemniej jednak nie przypominam sobie żadnej wypowiedzi Jarosława na temat WOŚP więc jak coś masz to możesz wrzucić.

Natomiast każde zakończenie festiwalu od kilku lat ma podobny scenariusz i ze strony Jurka padają jakieś polityczne monologi..

Szczegółowo wyjaśniałam to już w tym
@Nanuno Tu jest Polska u nas wkrótce wyjście na zakupy będzie deklaracja polityczną. Wariactwo sięga zenitu. My zwykli obywatele się nakręcamy a politycy z tego żyjący piją i się śmieją z nas później u Mazurka na urodzinach.
@Nanuno: ja nie wiem jak Rammstein mógł zrobić ze swojego koncertu razem z PO taka szopkę polityczną. To przecież niemożliwe żeby 70 000 osób sami z siebie przed koncertem skandowali "Jeb** PiS"
@eragonn14 Ludzie w grupie to jak stado baranów, jeden coś krzyknie i reszta powtarza, mimo, iż mają inne poglądy. Po drugie, Owsiak finansuje ten polityczny happening za pieniądze ludzi, którzy wpłacali na szpitale i chore dzieci, a Rammstein nie ma nic wspólnego z takimi akcjami. Ludzie jadą na Woodstock słuchać muzyki i dobrze się bawić, a nie wysłuchiwać wieców politycznych PO, Lewicy i ich przydupasów z TVNu.
@Nanuno: Oj matko kurko xd

Koszty organizacji Pol’and’Rock Festival i częściowo Finału — tak jak koszty działalności administracyjnej — również nie są pokrywane ze środków pochodzących z Finału, ale z darowizn celowych oraz dzięki sponsorom, o których Fundacja każdorazowo zabiega”.

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/finansowanie-polandrock-srodki-pochodza-z-finalu-wosp/
@Nanuno

Tego typu eventy powinny być całkowicie apolityczne, właśnie po to, żeby ludzie mogli odpocząć od tego politycznego bagna i móc się zwyczajnie dobrze bawić.


Ja pamiętam czasy jak polityczne bagno było krytykowane w słowach piosenek.
@Nanuno:

No i jeszcze ta lewacka sekta na przystanku Jezus na Woodstockach.

Sprzedająca te swoje lewackie liberalne ideologie typu: "Kochaj bliźniego jak siebie samego", "Miłujcie się wzajemnie", "Kochaj i rób co chcesz", itd

Po co promować te wynaturzenia
@Nanuno: Kościół nazywany miejscem świętym, a PiS zrobił z tego szambo polityczne. To nie przeszkadza tobie?
No ale jak widzę nie przeszkadza, przeszkadza jedynie Owsiak. A dlaczego? Bo jesteś betonem partyjnym i to mocno fanatycznie nastawionym. Co mnie ciekawi, takie mocne podejście i to w niedzielę dzień święty? XD
Prawactwo to jednak dość wybiórczo podchodzi do zasad swojej wiary XD
A Owsiaka się czepiają, a on tak jak wy dość wybiórczo