Wpis z mikrobloga

@ipkis123:

2010 rok, na długo zanim Jarkowi kompletnie odbiło


Pytanie tylko komu pierwszemu odbiło, Jarosławowi czy Jurkowi, że nagle stali się niechętni wobec siebie? ;) ..Trzeba byloby przeprowadzić śledztwo. Niemniej jednak nie przypominam sobie żadnej wypowiedzi Jarosława na temat WOŚP więc jak coś masz to możesz
  • Odpowiedz
  • 1
@Nanuno Tu jest Polska u nas wkrótce wyjście na zakupy będzie deklaracja polityczną. Wariactwo sięga zenitu. My zwykli obywatele się nakręcamy a politycy z tego żyjący piją i się śmieją z nas później u Mazurka na urodzinach.
  • Odpowiedz
@Nanuno: ja nie wiem jak Rammstein mógł zrobić ze swojego koncertu razem z PO taka szopkę polityczną. To przecież niemożliwe żeby 70 000 osób sami z siebie przed koncertem skandowali "Jeb** PiS"
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@eragonn14 Ludzie w grupie to jak stado baranów, jeden coś krzyknie i reszta powtarza, mimo, iż mają inne poglądy. Po drugie, Owsiak finansuje ten polityczny happening za pieniądze ludzi, którzy wpłacali na szpitale i chore dzieci, a Rammstein nie ma nic wspólnego z takimi akcjami. Ludzie jadą na Woodstock słuchać muzyki i dobrze się bawić, a nie wysłuchiwać wieców politycznych PO, Lewicy i ich przydupasów z TVNu.
  • Odpowiedz
@Nanuno

Po drugie, Owsiak finansuje ten polityczny happening za pieniądze ludzi, którzy wpłacali na szpitale i chore dzieci.


słuchaj pisowski pomiocie, wyslalem Twoją wypowiedz do wośp i wierz mi, zostaniesz dojechany za te kłamstwa. Zresztą nie Ty pierwszy.
  • Odpowiedz
@Nanuno

Tego typu eventy powinny być całkowicie apolityczne, właśnie po to, żeby ludzie mogli odpocząć od tego politycznego bagna i móc się zwyczajnie dobrze bawić.


Ja pamiętam czasy jak polityczne bagno było krytykowane w słowach piosenek.
  • Odpowiedz
@Nanuno:

No i jeszcze ta lewacka sekta na przystanku Jezus na Woodstockach.

Sprzedająca te swoje lewackie liberalne ideologie typu: "Kochaj bliźniego jak siebie samego", "Miłujcie się wzajemnie", "Kochaj i rób co chcesz", itd

Po co promować te wynaturzenia
  • Odpowiedz
@Nanuno: Kościół nazywany miejscem świętym, a PiS zrobił z tego szambo polityczne. To nie przeszkadza tobie?
No ale jak widzę nie przeszkadza, przeszkadza jedynie Owsiak. A dlaczego? Bo jesteś betonem partyjnym i to mocno fanatycznie nastawionym. Co mnie ciekawi, takie mocne podejście i to w niedzielę dzień święty? XD
Prawactwo to jednak dość wybiórczo podchodzi do zasad swojej wiary XD
A Owsiaka się czepiają, a on tak jak wy dość
  • Odpowiedz