Wpis z mikrobloga

@Nanuno: kiedyś to było zagłębie lewackiej propagandy, namiorty o tematyce anarchistycznej, pacyfistycznej, antykapitaliatycznej, ile ja ulotek i gazetek poprzywozilam do poczytania. Niezły chłam to był, byłam zdziwiona że są zwolennicy tych irracjonalnych, naiwnych poglądów dotyczących funkcjonowania świata.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Oj mordeczko - nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy obrany mocny kurs na autorytaryzm na pełnej, władza w zorganizowany sposób szczuje na ludzi, publicznie łamie tajemnicę lekarską, sądową (co m. in przyczyniło sie do samobójstwa skrzywdzonego chłopca), opozycja jest nielegalnie podsłuchiwana pegasusem, prokuratura kryje swoich, rząd próbuje zlikwidować wolne media, a państwo jest rozkradane na skalę nigdy dotąd w Polsce niespotykaną.

Polityka z buciorami wdarła się do domów każdego
  • Odpowiedz
@Nanuno: mówię wam! polski Woodstock nazywany PolandRock Festival nie jest politycznym wydarzeniem, a Koalicja Obywatelska i Lewica nie utworzyły sobie prywatnego folwarku.
  • Odpowiedz
Możliwe jednak że nie było y tego problemu gdyby Pis nie używał swojej machiny medialnej do całorocznego napierdzielania w Wośp i Polandrock


@Saperonides_21: i serio uważasz że zły pis uwzial się na niewinnego owsiaka?

To dlaczego nie uwzial się na wiele innych festiwali, które miały podobny
  • Odpowiedz
@Nanuno: a kim ty właściwie jesteś żeby rozsądzać jaki powinien być ten festiwal... Co powinno być a co nie?

Za wczasu każdy wie co tam będzie się działo. Chcesz to jedziesz, nie chcesz to nie jedziesz.

To jest takie proste...

Owsiak ma pełne prawo zapraszać kogo tam sobie chce i robić to po swojemu.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Jurek pitoli za przeproszeniem głupoty. Skoro w kraju faktycznie panuje taki zamordyzm, że politycy nie pozwalają mu robić tego na co ma ochotę jak powiedział na wczorajszym zakończeniu to ja się pytam..Jak to możliwe, że co roku organizuje ten festiwal i zbiórki, które biją rekordy pomimo tego, że od 8 lat u sterów władzy są ci sami ludzie? xD

Może gdyby nieco bardziej wyluzował i skupił się na tym co robi najlepiej czyli odciął się zamiast co roku od na zakończeniu wygłaszać polityczne monologi to nie robiliby mu tak bardzo pod górkę? Chociaż teraz mleko już się rozlało więc może być ciężko.

Który polityk (nie licząc tych z opozycji i którymi "obklejone" jest całe ASP) wypowiadał się ostatnio na temat WOŚP czy samego festiwalu? Kojarzy ktoś coś takiego? Bo ja nie. No ale jeśli sami organizatorzy ciąglę robią jakieś docinki to co się dziwić, że później ci którzy mają władze są im niechętni. Każda akcja wywołuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@Megasuper Jeździ tam mnóstwo osób o różnych poglądach, między innymi wyborcy PiSu czy Konfederacji, przez co wmawianie ludziom jedynych slusznych lewackich poglądów jest obrzydliwe i mam nadzieję, że przyniesie odwrotny skutek do oczekiwanego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@tomekruslan To są wydarzenia religijne, a nie event muzyczny. Lewactwo kpi i pluje na religie, więc ciężko, żeby uczestniczyli w pielgrzymkach ośla łąko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@szczurek_87 #!$%@? ma prawo. Organizuje ten polityczny cyrk za pieniądze ludzi, którzy wpłacili na chore dzieci i sprzęt dla szpitali, a nie na takie szopki promujące Lewactwo i KO.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@SzejdiSlimSzejdi Radzę odstawić TVN, bo wypisujesz podobne brednie co oni. Większego dziadostwa, biedy, bezrobocia i rozkradania państwa jak za rządów Rudego zakłamańca nie było nigdy. Ten człowiek ma w dupie interes Polski.
Pisząc o autorytaryźmie chyba nie wiesz jak wygląda ten ustrój. Przestań się kompromitować.
  • Odpowiedz
@Megasuper:

Przecież politycy PiSu też mogą się tam przejść ( ͡º ͜ʖ͡º) Kaczyński może nawet rozbić tam namiot. Arukowicza widziałem jak szedł se po pasażu. Nikogo z PiSu nie widziałem
  • Odpowiedz