Wpis z mikrobloga

@wolny_kot: @pyra_wykop @Ayessare @podjad3k @mayek @NijuGMD

Gardzę Konfą, ale to serio jest wyrwane z kontekstu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

To była parodia wypowiedzi Blanki Lipińskiej (tej od ,,365 dni'').

Każdy z obecnych osób, bo to była taka prywatna grupa, wiedział, że to jest żart i parodia. Niestety, wśród naszej grupki nielicznej znalazło się dwóch takich agentów, którzy jak widać tylko czekali na jakieś potknięcie i wynieśli to
@mayek: Kiedyś gdzieś widziałem, ale teraz nie chce mi się szukać. Zresztą jakby nie patrzeć to jej książka w jakiś tam sposób usprawiedliwia gwałty.
@NijuGMD chyba baby nigdy nie miałes dłużej. Taka to potrafi sprzed wielu lat wyciągnąć fakty które ewidentnie się nie przedawniły i nie są tak blache problemy jak te opisane. Ot chociażby "a wtedy jak poszedłeś z kumplem się zobaczyć i wróciłeś godzinę później nic nie mówiąc że się spóźnisz? Czekałam.. " Dołóż do tego inflację to na dziś robiła awanturę o marne 5 min..
A jeśli to nie fejkt to takie padalce
@barnej-flinston: @wolny_kot @Ayessare

Uważam po prostu, że w przypadku bardziej kontrowersyjnych wypowiedzi trzeba dużą wagę przywiązywać do kontekstu oraz intencji autora, a w przypadku zaistniałych wątpliwości lepiej założyć, że te intencje nie były złe.

W przypadku Korwina nawet po poznaniu szerszego kontekstu można stwierdzić, że wiele razy #!$%@? od rzeczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ponadto Korwin i Mentzen to są politycy wypowiadający się publicznie a od takich
@falden: czekam aż konfiarze zaczną zakładać że ruchy lgbt pomimo średniej jakości prowadzenia tych ruchów są po to żeby osoby z zaburzeniami tożsamości były nie dyskryminowane, a wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół to droga do zwiększenia wiedzy o swoim ciele, o swoich preferenacjach, o tym że nie ma w tym nic złego że wolisz swoją płeć romantycznie. Czekam aż konfiarze zaczną zakładać że progresja podatkowa jest od tego żeby mieć fajne