Wpis z mikrobloga

#przegryw SŁUCHAJCIE PRZEGRYW MAM WAŻNY KOMUNIKAT. Obserwuje ten tag i narzekacie tutaj na wzrost, jako że przez wzrost nie możecie znaleźć dziewczyny i tak dalej, inni znów narzekają że mają depresję, ale jak możecie nie mieć depresji skoro jesteście zamknięci w 4 ścianach przez 24/7? Uważam że udzielają się tutaj mądre osoby z tego co czytam. Ja pienie, wystarczy wyjść z domu, wiem że brzmi to prześmiewczo ale przez zamknięcie w domu dostajecie małpiego rozumu. Nie jesteście żadnymi przegrywami tylko leniwymi chu... którzy nie chcą wychodzić ze swojej strefy komfortu, jedyne co to potraficie narzekać jaki to świat jest zły. Przegryw to osoba na wózku inwalidzkim która sama nie może wstać aby zrobić siku czy kupe ok Oski
  • 19
@RegitMell: Ciekawe jak miałby wyjść do ludzi jakiś autystyczny spierdoks, który jest bez social skilla, normalnego życia społecznego, normalnych doświadczeń itd. Zaraz wyszedłby na creepa i dziwaka i na tym by się skończyło. Nie wiem czy w ogóle istnieje sposób na to błędne koło Wyjście z domu samo w sobie na nic nie pomaga, ja wychodzę dosłownie dzień w dzień i dalej mam wszystkiego dość. Wychodzenie na spacerki nie ma wpływu
Ciekawe jak miałby wyjść do ludzi jakiś autystyczny spierdoks, który jest bez social skilla, normalnego życia społecznego, normalnych doświadczeń itd. Zaraz wyszedłby na creepa i dziwaka i na tym by się skończyło. Nie wiem czy w ogóle istnieje sposób na to błędne koło Wyjście z domu samo w sobie na nic nie pomaga, ja wychodzę dosłownie dzień w dzień i dalej mam wszystkiego dość. Wychodzenie na spacerki nie ma wpływu na bycie
@Rimbolo: Mordo a gdzie masz nabyć tego social skilla jak nie przez kontakt z innymi ludźmi? Najlepiej jest na wykopie pisać jaki to Ty poszkodowany niż wziąć się za siebie. Tyle co spędzasz czasu na wykopie, zamień to na czas spędzony w realnym życiu, wyjdź gdzieś, pokonaj swoje fobie. Nawet jeśli coś sie nie uda i wyjdziesz na klauna, miej to w dupie, Życie ma się tylko jedno. Nie możesz brać
@guguszp: Nikogo nie zwyzywam xD nie jestem taką osobą. Ale mordo, wytłumacz mi co jest takiego trudnego w wyjściu do sklepu bo ja tego nie rozumiem? wchodzisz, kupujesz i płacisz, tyle. Sam sobie dorabiasz jakieś dziwne teorie. Dla Ciebie wyjście do sklepu to jak lot w kosmos. Popracuj nad tym
@RegitMell:

Chociażby z kolegą na piwko bo czemu nie? a no tak, pewnie napiszesz że takiego kolegi nie masz, co jest zupełnie niemożliwe xD

nie mam kolegów i boje się i nie lubie ludzi