Wpis z mikrobloga

sprzęt wojskowy który był projektowany do gromienia ruskich


@panzerfucker: Większej bzdety już nie mogłeś napisać. Sprzęt w większości projektowany w ZSRR był projektowany do gromienia ruskich. Tak było nie zmyślam.
To właśnie jest propaganda co powiedziałeś. Nie wspominacie nigdy o cenach nawozów które zdrożały u nas czterokrotnie, ani normach unijnych których muszą się trzymać nasi rolnicy. Brak mi już śliny na takie antypolskie jednostki jak ty i twoi koledzy.


@Aquamen: O nie. Biedni rolnicy którzy nie płacą praktycznie żadnych podatków i otrzymujący duże dopłaty muszą przestrzegać jakieś normy i muszą ruchać Polaków na cenach bo inaczej nie zarobią tyle kasy ile
@Aquamen:

Przepychanie narrację która chce doprowadzić do zagłodzenia polskiej wsi, straty płynności finansowej i problemów ze spłatą kredytów. To jest nawoływanie do zagłodzenia.


Spokojnie, ja chcę żeby polscy rolnicy dobrze się mieli, to że wjechało wcześniej sporo zboża to jest wina rządu który na to pozwolił i ktoś na tym zarobił. Stąd ta blokada teraz której potrzeby nie neguję.

Ale skoro między wierszami inteligencie to również zrozumiesz między wierszami że Ci
@panzerfucker: oczywiście, że nie życzyli śmierci oni tylko chcieli żeby dzieci polskich rolników nie miały co na dupę włożyć bo ojciec kupił nawozy po kosmicznych cenach a zboże z Ukrainy zbiło cenę rynkową do tego stopnia, że jego produkt stał się nieopłacalny w uprawie.

To oczywiście wszystko dla oligarchów którzy są główną przyczyną korupcji na Ukrainie. Ja nie wierzę, że oni to robili wtedy za darmo. Oni dbają o czyjeś interesy
@Aquamen: Jaki fikołek xD
Wasza Kacapska narracja była taka, że Ukraińcy nam grozili, że na czas wojny są przyjacielami, a po wojnie będą zaciekle z nami walczyć i z tych słów wyprowadzaliście narrację o niewdzięczności za pomoc od Polaków, obrażaliście Ukraińców, itd.

Teraz w świetle tego wpisu nagle zmieniasz narrację i palisz przygłupa powołując się na zupełnie inne zdarzenie, nie związane z tym we wpisie. Czysta kacapska manipulacja.