Wpis z mikrobloga

Ostatnio pewien przegryw opisywał, jak nie wpuścili go do klubu ze względu na mordę. Jestem praktycznie pewien, że spotkałoby mnie to samo. Na pewno też bardzo bym to przeżył, bo działoby się to w dorosłości, kiedy niby wygląd miał nie mieć znaczenia (wyłączając kontakty seksualne). Niech historia tamtej osoby będzie w kontrze do rad otrzymanych od normika z wykopu i low tier normie z realu, abym chodził po klubach i opowiadał laskom, że mam zdeformowaną twarz ,bo biłem się w czyjejś obronie. KEK. #przegryw
  • 17
@kamil150794: sprawdzałeś kiedyś stronę internetową któregoś z tych n0rmickich klubów? Organizatorzy robią tam masę zdjęć, jak się n0rmiki bawią i potem wrzucają to do galerii na stronie, w celu reklamowania klubu i zachęcania kolejnych n0rmików do przyłażenia na imprezy. Nasze chłopskie ryje tylko odstraszałyby potencjalnych klientów, więc wpuszczanie nas byłoby sprzeczne z interesem firmy. Brutalna kompilacja natury i kapitalizmu.
@kamil150794: tego typu historie bym traktował z przymrużeniem oka
Klub ma przede wszystkim zarobić i tego typu selekcje gdzie bramkarz wpuszcza wg widzimisie (co innego jeśli jest jakiś dress code), szczególnie ze po pandemii popularność klubów mocno podupadla