Wpis z mikrobloga

majster kebab na Łukasińskiego. mega rollo cena regularna 27 zł, dzisiaj promocja na otwarcie rollo za pół ceny - 14 zł. Porcja nawet jak na cenę regularna jest całkiem spoko, choć do rapackiego jest daleko. Smak - klasyczny turecki kebab w budzie. Standardowe mięso mrożone z hurtowni, mało wyraźne dość rzadkie sosy jak w co drugim takim kebabie typu nefis i podobne. Jedyne co tak na plus mogę powiedzieć to pita, też kupna wiadomo, ale lubię smak tych grillowanych chrupiacych pit, także choć tyle dobre że nie jest w tortille zwinięte. Mięsa mało, przez pół kepsa czułem głównie kapustę.

Daje 4,5/10 jest to zjadliwe, nie jest w sumie jakiś zły, taki zwykły średniak, ale troszkę poniżej przeciętnej mu obniżam za mała ilość mięsa. Ogólnie to raczej tu nie wrócę, chyba że jakimś cudem bym przechodził w okolicy i byłbym głodny, oczywiście z buta, bo autem to bym już wolał podjechać gdzie indziej.

Dodam jeszcze że w kebabie znalazłem długiego czarnego włosa jak robiłem zdjęcie przekroju, ja tam go wyjąłem i zjadłem kepsa ze smakiem bo mam #!$%@? i wiem że po drodze z każdym jedzeniem które do mnie trafia dzieją się dużo gorsze rzeczy, więc głupi włos mnie nie obrzydza, ale jak ktoś jest purystą gastronomicznym to ostrzegam xD Choć raczej tacy ludzie nie powinni w ogóle jadąc kebabów w takich miejscach.

#szczecin #kebab #jedzzkrucjanem #jedzenie
krucjan - majster kebab na Łukasińskiego. mega rollo cena regularna 27 zł, dzisiaj pr...

źródło: temp_file4168699937898909231

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz