Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ale was piecze dupsko ze ktoś ma pieniądze z krzysztofa. Od lat to samo.

JAK was to tak boli i nie chcecie żeby Sławek zarabiał to nie komentować nie robić szumu. A tak to ja widzę ze się nad każdym wpisem masturbujecie i podbijacie mu zasiegi bo nieważne jak gadają ( ͜͡ʖ ͡€)

Abstratując od tego ze juz nie ma co oglądać bo jeden z dwóch głównych bohaterow zmienił miejsce zamieszkania to czego wy cierpicie? Dymów juz nie będzie bo nie ma z kim.
A jak były dymy to zawistnicy zglaszali żeby strajki były - i to właśnie tacy zawistnicy zgłaszający co sie dalo żeby slawkowi popsuć biznes zepsuli ostatnie sezony szkolnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz dalej nie mogą przeżyć ze Sławek masz tego pieniądze jako producent serialu. #patostreamy
  • 11
@Panicz888: no Barnej już dawno napisał co zrobic zeby go upadłl i zresztą kazdy zdrowo myslący wie - nie oglądać.
Ale im zal scisk zs Sradek sobie 40-50k zarabia z kanału i ma sie dobrze. A Konon sie po prostu sprzedał sradkowi i jak widać mu sie to podoba ale inni lepiej wiedzą co mu potrzeba xDDD ale jak przyjdzie co do czego to sąd stwiwrdza ze konon jest poczytalny, sam
@Panicz888: Kilkadziesiąt w porywach postów na Wykopie nie daje Dławkowi żadnych "zasięgów", ani w ogóle nie robi różnicy w żadną stronę. Poza tym, że Centaura wyraźnie wk**** pocisk po nim, zawsze coś. XD

A w porządnym kontencie , którego Rudy i jego pies nigdy nie umieli tworzyć, nie chodzi o żadne "dymy", eh.
@wojciet: ja też. Smieszy mnie jak kyos pisze że czy to powolna proba odcięcia się od konona? XDDDD
Nagle po 4 latach mieliby sie odciąć bo co? Sdr nic nie dalo, wszystko jest legalnie, Aron nadal tam przychodzi. Oni będą knura nahrywac do ostatniego dnia a zaloze sie że nawet pozniej zrobią jakies nagrywki strychu, piwnicy czy ciekawostek o szkolnej, byle pozostac w algorytmach jutuby.
@Panicz888: WIESZ CO
to co sie dzieje np z barneyem i typem ktory skopiowal jego filmy z tiktoka powinno dac do zrozumienia wychodkom

zglaszaja kanaly rudego, zglaszali kanal meksyka
byle tylko dorwac sie do jego kontentu i wrzucic go jeszcze raz na swoje konto z monetyzacja i zarabiac na nim
stad tez ci zlodzieje shoterzy ktorzy najchetniej by calosc wrzucali
stad beatka musi sama komentowac szkolna

to jest czysty biznes a