Wpis z mikrobloga

@powodzenia: Jak śmiesz takie herezje wypowiadać, jest globalne ocieplenie i zmiany klimatyczne. Ty masz zimno a gdzie indziej są upały.
W tym roku może pobije jakiś rekord zimnego lata.
  • Odpowiedz
  • 1
@powodzenia czy od dawna to nie wiem, jest imo mniej upałów niż w ostatnich 2-3. Ale w sumie lato wciąż trwa, zobaczymy jak będzie w sierpniu.
No i w sumie w tym roku mieliśmy też bardzo krótką wiosnę, szybko zrobiło się bardzo ciepło, mało było tygodni w których byłoby takie 10-15 stopni
  • Odpowiedz
@powodzenia: U mnie lipiec był cieplejszy niż rok temu. 19.5*C średnia, w zeszłym roku 19.0*
Bardzo stabilny lipiec, takie klasyczne lato. Temperatury były w zasadzie cały czas 25-27 co zrobiło dobrą średnią. w zeszłym roku skrajności albo po 32 albo po 20 i suma sumarum zeszłoroczny był zimniejszy. Chciałbym aby każde lato tak wyglądało. Suszy tez nie było tego lata. roślinność porosła tam gdzie nigdy wcześniej jej nie było, trawa rośnie
  • Odpowiedz
@powodzenia rekordowe ciepła przeniosły się w tym roku na południową półkule, gdzie aktualnie mają zimę. Na całe szczęście. Te temperatury ostatnimi laty to była udręka. Teraz przynajmniej przyroda odpocznie, poziom wód gruntowych trochę wzrośnie i ludzie mają w końcu normalna pogodę, by wybrać się w inne miejsce jak basen/jezioro.
  • Odpowiedz
bo by jeszcze zwykli ludzie cos zauwazyli


@calinowski: Nie, zmieniło się nazewnictwo bo kretyni myślą, że globalne ocieplenie oznacza, że wszędzie się będzie robić ciepło, a tak naprawdę oznacza to anomalie pogodowe.
  • Odpowiedz
czy od dawna to nie wiem, jest imo mniej upałów niż w ostatnich 2-3. Ale w sumie lato wciąż trwa, zobaczymy jak będzie w sierpniu.

No i w sumie w tym roku mieliśmy też bardzo krótką wiosnę, szybko zrobiło się bardzo ciepło, mało było tygodni w których byłoby takie 10-15 stopni


@Piesa:

Co do upalow - w sumie tak moze wyglada takie lato jak bylo 10-15 lat temu, moze dosc chlodne
  • Odpowiedz
@powodzenia: szurze antyklimatyczny! od branuna pewnie jestes. Pan Wiejch juz mowil, ze sierpien najciepliejszy od 3mln lat i tylko idiota tego nie widzi! Zreszta to Twoja wina bo piłeś przez plastikowe słomki i autobusem spalinowym do pracy dojeżdżasz.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Boże co za pacan xd kiedyś ludzie wstydzili się swojego nieuctwa teraz się nim chwalą; zastanów się dobrze co znaczy słowo GLOBALNE w określeniu globalne ocieplenie
  • Odpowiedz
@powodzenia 2020 brak lata. Ciągle deszcze i zimno. Pamiętam jak miałem 4 dni postojowego, potem tydzień w pracy i 2 tyg urlopu. Od końca czerwca do końca lipca. Był #!$%@? dramat, padło calymi dniami, raz liczyłem to 17 razy była ulewa za 5 godzin xD Murowalem wtedy wędzarnie i #!$%@? mnie brała, bo pawet pół cegły się położyć nie dało, musiałem kończyć we wrześniu dopiero xD
2021 Lata brak, pare upalnych dni
  • Odpowiedz
@powodzenia: U mnie jest mega wilgotno, w sumie klima chodzi tylko dlatego żeby osuszać powietrze bo przy 60% wilgotności i 21-23 stopniach żyć się nie da
  • Odpowiedz