Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Oho, odezwała się p0lka, kobieta sukcesu przesiadująca na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie wiem, bo Twoje koleżanki z tej samej płci były zazdrosne o ukrainki
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
i mimo tego wszystkiego co przeszłam nadal jestem silna osiagam sukcesy i pewnie bym spojrzała na Ciebie z odraza czując smród perfum za 30 zł


@Linnior88: jeśli sukcesem jest marnej jakości trolling na wykopu i używanie perfum za 30 zł, to z pewnością go masz. Ale ważne ze jesteś z tego zadowolona (no chyba że akurat wpadasz z fazt maniakalnej w depresyjną co zdarzało ci się na wypoku).
  • Odpowiedz
@Linnior88: Kiedy się żaliłaś na mnie i robiłaś z siebie ofiarę to zapomniałaś dodać że obrażałaś i wyzywałaś ludzi tutaj, ja tylko ripostowałem to co piszesz a ty dalej eskalowałaś ten dialog. Elegancko manipulowałaś. Teraz tak szczerze, dlaczego nazywasz kogoś przegrywem nie znając go gdy sama będąc przegrywem? Czytasz co w ogóle piszesz?
  • Odpowiedz
@gdzie_mi_tu: nawet kłamstwa ci nie wychodzą napisałam jedna wypowiedź tylko a nie że wszystkich obrazilam (inceli upomnieć można) widać że cierpisz na syndrom wyolbrzmiajacej ofiary połączonej ze stalkerem , przynieś mi torebkę pietaszku muszę sobie z niej coś wziąć
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ludzie którzy Ci kibicują na tagu przegryw zalecali Ci abyś się uspokoiła i przestała ze mną rozmawiać więc tego nie rób i się uspokój. Jesteś świadoma swoich problemów więc kontroluj to co piszesz:)
  • Odpowiedz