Wpis z mikrobloga

Kiedyś, kiedy myślałem nad zmianą swojego życia by poznać laski, zupełnie normalnym wydawało mi się, że jak zatrudnię się gdzieś, jest dużo młodych dziewczyn i dużą ich rotacja, to w końcu ktoś się trafi z kim będę mógł po świrować.

Jakie zderzenie z rzeczywistością nastąpiło gdy podjąłem taką decyzję po namowie XD Dwa lata pracy z samymi dziewuchami i zero singielek do poznania.

4 lata temu kiedy bałem się jeszcze założyć #tinder i wstydziłem się tam dać swojej mordy, byłem przeświadczony o tym, że istnieje tam realna szansa na znalezienie kogoś. W końcu jest tyle dziewczyn w jednym miejscu, że jako przeciętniak zawsze wpadniesz w czyjś gust, zwłaszcza że czytałem dużo pozytywnych opinii o tym. Dlatego po porażce w nowym miejscu pracy postanowiłem się zdecydować założyć to gówno.

Jak tylko założyłem to zderzenie ze ścianą było bolesne. Zbyt duża konkurencja, zbyt mało dziewczyn że zbyt wygórowanymi wymaganiami po dziś dzień nie pozwala mi na poznanie tam kogokolwiek.

Podobnie miałem z divami. Seks za hajs mnie przerażał, ale przynajmniej dawał mi tą pewną opcję, że jak nie poznam laski to przynajmniej sobie i tam po segzuje za piniondze.

I kolejne zderzenie z rzeczywistością xD po trzech latach dalej nie idzie żadnej jakościowej divy ani cichodajki za hajs wyrwać

Tyle PEWNYCH OPCJI, każda okazała się scamem. Dlatego nie wierzę już w żadne pewne opcje, zwłaszcza od ludzi z interentow.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 19
@Pralko-suszarka: Nie przejmuj się, może w 2024 w końcu zaruchasz i zajmujesz głowę czymś innym. Pomyśl co by było, gdyby zamiast namiętnego przeglądania garso/roksy/Dz uczył byś się jakiegoś języka programowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) po trzech latach mógłbyś być już tym mitycznym seniorem
@LonNon:

kochanie


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.