Wpis z mikrobloga

Jeśli nie czujecie się wystarczająco starzy, to przypominam że za 18 dni i 6 godzin nastanie data, w której miejsce miały wydarzenia fabularne z Crisisa 2

Ogólnie z tą grą mam niesamowite wspomniania - dał mi ją kuzyn gdy miałem 10 lat i wywoływała u mnie wiele emocji. Gdy było się gówniakiem granica pomiędzy grą a światem prawdziwym nie istniała, dzisiaj jak ginie się w grze to poprostu przechodzi się ją dalej.

Wtedy czułem autentyczny strach, bałem się tych kosmitów. Pamiętam jak w jakiejś misji gdzie przechodziło w metrze pomiędzy cepthami. każdy dzwiek wywoływał u mnie dreszcze. jak przechodziłem z kolegą który siedział obok baliśmy się do siebie odzywać żeby nas nie usłyszeli. Pół godziny w ciszy gdzie było słychać dźwięki kosmitów i tętno 140. Gdy wyłączyłem maskowanie i zobaczyłem podnoszący się poziom zagrożenia prawie zeszczałem się w gacie.

Brakuje mi czasów, w których cokolwiek powodowało u mnie takie emocje () dzisiaj wszystko jest takie normalne i nudne, szczególnie gry które wydają się być stratą czasu

#gry #nostalgia #dziecinstwo #crisis #grykomputerowe #feels
iluvmypickle - Jeśli nie czujecie się wystarczająco starzy, to przypominam że za 18 d...
  • 3
@iluvmypickle: cos w tym jest mireczku. Ja pamietam jaki bylem obsrany fest gdy przechodzilem cry of fear. Zakladalem specjalnie sluchawki, gasilem swiatlo, no i konczylo sie zwykle tym, ze zaswiecalem swiatlo i zostawialem jedno ucho odsloniete zeby slyszec czy jakis szatan wchodzi mi do pokoju XD