Wpis z mikrobloga

Entschuldigung für die schlechte Übersetzung des Intros, aber ich hatte Durchfall, als ich es geschrieben habe.

Jakaś typiara z niemiec rzekomo pomyliła numery i zamiast do swojego kumpla do którego nr dostała od koleżanki napisała do mnie.
Mówię ok pomyłka, zamykam temat - ale ona nie. XD

Typiara pisze do mnie codziennie po dosłownie kilka wiadomości, a my z dziewczyną ciągle kminiliśmy o co chodzi bo opcje były 2 albo jakaś stulejara albo co gorsze, jakiś Pajeeet po drugiej stronie, który będzie chciał ode mnie wyłudzić kod paysafecard na 20$ xD

'Laska' dziwnie pisała, chciała się ze mną spotkać bo jakżeby inaczej planuje odwiedziny w hehe Polsce to bym ją hehe oprowadził, a finalnie rozmowa stanęła tak: pic rel

No powiem wam że się zawiodłem bo myślałem że jakieś spermienie będzie i dostanę jakieś te słynne niemieckie nudesy a tu lipa bo jakiś kurcze płynne kopalnictwo xD

Nie wiem czy to #mlm #frajerzyzmlm czy inny #scam lub #kryptowaluty ale ciekawy wybrała target pisania do LOSOWYCH numerów na whatsappie.

liquid mining mmm siądź mi na mordzie

7XEN - Entschuldigung für die schlechte Übersetzung des Intros, aber ich hatte Durchf...

źródło: Screenshot 2023-08-04 at 19-46-11 WhatsApp

Pobierz
  • 6
@7XEN To jest klasyczny scam. Na portalach randkowych tego pełno. Fajna dupeczka, często azjatka (te mośki nawet potrafią dać imię na profilu dla kobiety Mateusz albo Krzysztof xD) w pobliżu, zagaduje sama, piszę z Tobą parę dni a potem niby to tak przypadkiem wplata w rozmowę kryptowaluty, bo sobie niby tak akurat dorabia i się chętnie podzieli z Tobą wiedzą. A pewnikiem to nawet nie laska tylko Mokebe. ( ͡º ͜