Wpis z mikrobloga

Byłem se ponownie u psychologa. Wszystko wskazuje na osobowość unikającą, no ale co... Eisil zaskoczenia ¯\(ツ)/¯
Oczywista oczywistość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przynajmniej trochę mniej drżał mi głos niż za pierwszym razem i udało mi się powiedzieć coś od siebie. Baba się mnie zapytała czy mam jej coś do powiedzenia, po krótkim namyśle powiedziałem jej, że mam problem z wypowiadaniem się nie będąc uprzednio o coś zapytanym.
Byłem bliski przeczekania na poczekalni i nie wejścia tam, ale się przełamałem, więc jestem zadowolony, że to mi się udało. Na kilka godzin przed lęk był potworny, poskładało mnie doszczętnie. Ojciec czekał w aucie przed gabinetem, więc nie miałem za bardzo możliwości ucieczki, która była w moich planach.
Widzę wartość w tym, że skonfrontowałem się ze swoimi obawami i dokonałem jakiejś tam ekspozycji społecznej. Nic mi to w życiu nie zmieniło, ale powiedziała, że po następnej wizycie prawdopodobnie odeśle mnie do kogoś kto zajmuje się osobami z takimi problemami jak mój, jednak nie wiążę z tym większych nadziei, lecz muszę iść, nie mam za bardzo wyboru. W sumie chcę spróbować, chociaż się boję tego dość mocno. Dużo stresu przede mną ehhhh

#przegryw #fobiaspoleczna
eisil - Byłem se ponownie u psychologa. Wszystko wskazuje na osobowość unikającą, no ...

źródło: jj

Pobierz
  • 13
  • 0
@Rimbolo: Ja oficjalnej diagnozy nie dostanę chyba, bo ona twierdzi, że to kwestia drugorzędna, więc nie wiem...

Większość to zwykła fobia społeczna :(


Większość tak, ale chłopów z wskazaniem na to też trochę jest.