Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak żyć?


A na serio!

Ważę 100 kg, brzucha jako tako nie ma czasem piwko się jebło coś tam się odłożyło ale biorę się za pakernię, czas najwyższy. Masy budować nie muszę wiec pytanie jak jeść, czego nie jeść a najprościej jak spalić tkankę tłuszczową. Do dyspozycji mam hantle 2x15 kg, egspander nożny i ręczny. Zależy mi na obecną chwilę na jak największej rozbudowie klatki piersiowej jednocześnie przy jak największym spalaniu tłuszczyku :) Supli #!$%@? nie będe - podkreślam. Arnoldem Szancem nie muszę być ;)

To jak pomożecie ?


Z góry dzięki mireczki za rady.

#silownia #redukcjatluszczu #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
  • 13
@czasnawykopki: jak wk mowi jedz co chcesz wygladaj jak chcesz, a tak serio to licz makrosy. Wylicz sobie zapotrzebowanie i utnij te 300kcal i patrz co sie bedzie dzialo, jak waga stoi tzn, ze trzeba uciac wiecej. Bialko na poziomie 2g na mase ciala powinno wystarczyc.
@saginata: piję herbatę z rana, później kolejną herbę lub guaranę w proszku z herbą kiedy trzeba wytężyć szare komórki (praca biurowa) obok stoi baniak wody, mam się z nim zaprzyjaźnić ? średnio w ciągu dnia jakiś literek płynów, mało ?
@czasnawykopki: bardzo malo, woda to bedzie twoj drugi tlen :D bierzesz kalkulator np. http://www.zdrowotne.pl/kalkulator-kalorii i oblicz swoje zapotrzebowanie (krok 2). Maja np 2500kcal zapotrzebowania ucinasz z tego 400 i masz 2100. Teraz najgorszy proces czyli liczenie kalorii z posilkow. Jak masz tel z androidem lub ios to fatsecret pomoze ci podliczac kalorie, wazne by nie przekraczac tego 2100. I duzo wody bo pierwsze co czlowiek traci to wlasnie wode, a nie
@BojtaS: Ok, zapotrzebowanie po odjęciu to 3000 kalorii :D ! O matko i ojcze! Oprócz słodyczy w każdej postaci to czego jeszcze unikać? ziemnioków, pieczywa białego? Jakaś dietka na początek? Mam OlimpThermoSpeed Extra. Warto przed wieczornymi zmaganiami ze sztangami ? Nie chciałbym zajadać się żadnymi suplami bo zależy mi na tym by organizm był zdrowy na pełnej #!$%@?, nie męczył się bo za chwilę zrobi się pogoda na rower a nie
@czasnawykopki: po sobie moge powiedziec, ze wystarczy na poczatku po prostu odstawic nieprzetworzone zarcie i bedzie dobrze, wiecej warzyw mies i kasz/ryzu/makaronu. Kazdy ma inne widzi mi sie np Kamrowski nie poleca nabialu jako zrodla bialka dlatego samemu trzeba sobie dostosowac sobie zarelko. Polecane jest IF jesli chodzi o diety, nie stosowalem bo nie bylo to dla mnie wygodne ;) Co do suplementow, jezeli nie przesadzisz to wyjdzie ci to tylko