Aktywne Wpisy

Raisei-chan +98
chyba zamiast wykopu czy twittera powinnam pisać swoje wysrywy na linkedinie, tam bym się czuła z moimi odchyłami jak u siebie xD
źródło: HDdWeAAb0AA1tCK
Pobierz
Bratkuu +2
Jakim procentem oszczędności obracacie na giełdzie?
#gielda
#gielda





@Mamaboss: Przez ten cały roleplay na wykopie, nie zapominij, że jesteś polskim samcem udającym kobiete.
Nie trzeba znać kontekstu żeby stwierdzić, że ktoś ma debilne teksty. I trzeba być debilem żeby tego nie zauważyć.