Wpis z mikrobloga

Już nigdy nie będę tą sama beztroską osobą co kiedyś jak nie miałam konta na wykopie. Normalny człowiek powie jak koleś na tym screenie, że to kwestia okularów i innych mało istotnych rzeczy dla których Statham jest atrakcyjniejszy niż Jaceniuk. Ja po roku na wykopie umiem wymienić incelskie parametry metryczne twarzy Stathama kwalifikujące go jako chada mimo norwooda poziom 5 :O

Kto mi odda moje poprzednie ja jako przeciętnego różowego paska, któremu się podoba facet, bo ma w sobie "to coś"?
WielkiNos - Już nigdy nie będę tą sama beztroską osobą co kiedyś jak nie miałam konta...

źródło: temp_file4986045940826329693

Pobierz
  • 72
@WielkiNos: ja kiedyś nie wiedziałem że mam zakola, fakt, przez lata mi się powiększyły ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem póki nie wykop, ogólnie #!$%@?ć internet
@drobne_na_taryfe: nie tyle matek, co ogólnie bliskich osób. Spotykałem się kiedyś z podobną blondyną i ona miała kompleks z powodu swoich policzków, które przypominają te, ze zdjęcia dziewczyny. Mówiła, że starsze siostry jej dokuczały z tego powodu, wyśmiewając "pękate" policzki. Wytłumaczyłem jej, że wygląd policzków wiąże się z poziomem estrogenów - kobiecych hormonów i mi się podobają takie delikatne, kobiece twarze. sam mam bardziej testosteronową twarz, więc na zasadzie przeciwieństw wolę
@malinq: to tylko maski w ujęciu psychologicznym, persony tych dziewczyn. Na pokaz eksponują pewność siebie, by tuszować kompleksy - psychiczny makijaż xD

Bliżej poznasz takie i zaczynasz zauważać masę kompleksów
@drobne_na_taryfe

@Bover a jeszcze sporo ludzi oceniało na 4-5 ¯_(ツ)_/¯


No i co w tym dziwnego? Jak ktos nie lubi farbowanych dziewczyn to tej dziewczynie blizej wlasnie do 4-5 (czyli przecietna) niz do wysokich.
To ocenianie to kwestia gustu, ale sa uniwersalne cechy kobiet, ktore sie podobaja facetom i ta ich nie posiada zbyt wiele.
ale mogloby byc znacznie lepiej


@stannis: nie.

Widac po twarzy, ze jest pulchna


@stannis: Niekoniecznie. Sporo kobiet ma taką krągłą buzię i jest to dobra cecha, bo zawsze wyglądają młodo

wlosy farbowane z odrostami


@stannis: a to jakie ma znaczenie?

ale dolna warga jest jakas spuchnieta


@stannis: ale to właśnie atrakcyjna cecha.

Już pomijam to, że niepojęte jest dla mnie takie szczegółowe ocenianie każdej cechy z osobna, bo
@stannis

co w tym dziwnego?


na tamtym subie chodzi o to, by oceniać możliwie obiektywnie, zgodnie z kryteriami opartymi przede wszystkim na geometrii twarzy a nie na własnym widzimisię typu "wolę brunetki". Ja zgodnie z tymi wytycznymi też oceniłabym ją na coś max koło 7. Chodzi o to, że w praktycznym, codziennym życiu ta skala jest niestosowalna bo odsetek tych najładniejszych i najbrzydszych, <3 i >7 twarzy jest tak niewielki, że ich
@Bover widzisz, sa rozne gusta - tobie te cechy wygladu które u nie bronisz nie przeszkadzaja, a wielu osobom (np mi) najwyrazniej przeszkadzaja i dlatego ona srednio jest co najwyzej 6/10. I akurat nie ma senu dorabiac tutaj jakiejs ideologii, jest przecietna i w tych granicach zostala oceniona.
@stannis: ale właśnie ta laska nie jest przeciętna. Gdyby tak wyglądała przeciętna kobieta, to świat byłby zbyt cudowny. Wyjdź na ulicę i powiedz mi ile procent mijanych kobiet jest ładniejsze od tej z fotki.