Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: takiego FOMO nie było nawet na promocji hehe 0% xD w Wawie wymiecione dosłownie wszystko sensowne. Każdy mariuszek i anetka ruszyła po lewar po same bille, devowie to znów Panowie Deweloperzy obrażający się na negocjacje w wysokości 1% ofertowej, na horyzoncie 800+, minimalna 5k i więcej srania kasą z dodruku w plebs xD ja tu pola do spadków za #!$%@? nie widzę
@perfumowyswir: najbardziej jest mi przykro, że urodziłem się za późno na posiadanie własnego dachu nad głową. Zanim będę miał zdolność na kredyt przy obecnych cenach mieszkań to za ten rok lub 2 mieszkania będą kosztowały przynajmniej 50%-70% więcej niż obecnie i bez bycia milionerem nie kupię nawet głupiej kawalerki w mieście wojewódzkim.
@perfumowyswir: zostaje emigracja chyba, jak już mam wynajmować do końca życia to wolę płacić obcokrajowcowi niż Januszowi, który ustali odstępne na wysokość jednej przeciętnej pensji w tym kraju :( Strasznie to dołuje mnie jako młodego człowieka, bo po co starać się i rozwijać skoro i tak nic nie będę z tego miał. Ehhh