Wpis z mikrobloga

Ups, to chyba nie miało się nagrać xD
Bej siedzi w knajpie i #!$%@? o deszczu, a tu nagle za plecami pojawia się kelnerka z jego zamówieniem xDDD
1. Stacja pierwsza - BEJ ZASKOCZONY - zauważa za swoimi plecami kelnerkę niosącą leki na nadciśnienie
2. Stacja druga - BEJ SPRYTNY - próbuje zasłonić kelnerkę ręką, jednocześnie zmieszany bełkocząc na zmianę "eeee" oraz "yyyy".
3. Stacja trzecia - BEJ ZMIESZANY - bełkot się nasila, bo dotarło do niego co się właśnie nagrało
4. Stacja czwarta - BEJ Z LOSEM POGODZONY - bełkot ustaje, narasta wewnętrzna radość przy patrzeniu na zimne piwo, które zaraz będzie można #!$%@?ć na hejnał. Wszystko inne przestaje się liczyć.
Nie mogę tylko pojąć tego, że ten baran wiedząc, że nagrał coś czego nie chciał wstawia to do filmu. Przecież nie musiał tego w ogóle pokazywać. Nie rozumiem. Ale chyba nie ja pierwsza.
#raportzpanstwasrodka #popaswieprz #alkoholizm
DziwnyDzwiekGzymsu - Ups, to chyba nie miało się nagrać xD
Bej siedzi w knajpie i #!$...

źródło: UPS_xD

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Brawo za spostrzegawczość:)
Pewnie ma to w kawałkach i nie chce mu się edytować bo za długo by zeszło tylko łączy jedno z drugim licząc na to że nikt pewnych rzeczy nie zauważy.
Możliwe też że jest po postu na jakaś bardziej skomplikowaną edycję za głupi.
  • Odpowiedz
@dizel81: Specjalnie nagrywał wcześniej kask leżący na stoliku, żeby było widać, że stół jest pusty i nie ma na nim browarów, a potem za chwilę cały plan idzie w #!$%@?.
Ja mam teorię, że on to montuje wieczorem już srogo nacambodiowany i dlatego zostawia takie fakapy. Samo ustawienie publikacji filmu (po raz kolejny zresztą) na P.M. zamiast A.M. też świadczy o ograniczonej przytomności umysłu.
Poza tym widać też, że patrzy
  • Odpowiedz