Wpis z mikrobloga

#tibia Czy warto zaczynać dzisiaj grać w tibię od zera? Nie grałem od 7.6, a z ziomkiem chcielibyśmy sobie trochę pograć bez ciśnienia i zaliczyć znowu demon questa. Może ktoś nie gra już i ma itemki na jakimś świecie nonpvp? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Re-volt: teraz ta gra nie przypomina w niczym tego co było kiedyś ja grałem pare lat temu, i wtedy można było bez problemu w 10 dni wbić 100lvl, teraz możliwe ze nadal jest tak samo tym bardziej ze są takie ogromne lvle :p
@Re-volt: od zera nie warto, lepiej kupić chara który ma już za sobą mozolne początkowe expienie czy skillowanie/mlvl
oczywiście nie martw się bo takim charem też będziesz zaczynał od samego dna aby nauczyć się podstaw, polecam wtedy robić bestiarkę i odblokowywać sobie charmy + jakieś proste przydatne questy
a kupno chara jest teraz legalne i 100% bezpieczne - robisz to na oficjalnej stronie
@Re-volt: ogólnie tibijka jest grywalna jak nigdy, gra się ciekawiej i o wiele dynamiczniej. A najlepsze jest to że masz tyle rzeczy do roboty że możesz robić co chcesz i grać jak chcesz. Chcesz jak głupek gonić za levelem i najwyższym expem na godzinę? Proszę bardzo. Chcesz wbijać bestiarke i na tym się skupić? Możesz. Chcesz grać p2w i wpierdzielać setki złotych miesięcznie i expić jeszcze szybciej? Nie ma sprawy. Chcesz
@Re-volt jak najbardziej warto, tylko tak jak pisali wyżej:
1. kup jakiś 8 lvl ale wyskilowany - to koszt z 10zł
2. najnowsza tibia jest jak najbardziej fajna, tylko jest inna niż 7.6. Jak chcesz stary klimat to graj ja ots Tibiantis, aczkolwiek ja polecam nową tibie, bo jest mega grywalna