Wpis z mikrobloga

Kiedyś to były afery, dziś już nie ma afer ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Życie w Polsce stało się nudne gdy można ot tak sobie wysadzić komendę główną policji czy nie zauważyć przez pół roku rakiety i nie ponieść żadnych konsekwencji.

Kiedyś Polacy oburzali się gdy tydzień po pierwszych doniesieniach osoba której afera dotyczyła nie została zdymisjonowana / nie podała się do dymisji. Teraz nie ma takich oczekiwań, więc i nikt się nie oburza. Życie stali się prostsze

#bekazpisu #polityka #polska #gospodarka
L.....a - Kiedyś to były afery, dziś już nie ma afer ( ͡° ʖ̯ ͡°) 

Życie w Polsce sta...

źródło: temp_file7029959231016277548

Pobierz
  • 25
@LittleOpa: eh, jeszcze inne, poprawne standardy polityczne. Afera z zegarkiem i dymisja, a dzisiaj tylko "No jebłem granatnikiem i co mi zrobisz?" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

zero jakiegokolwiek honoru i nawet powierzchownej przyzwoitości już.
no #!$%@?łem 70mln i wszystko załatwiamy po znajomości i co mi zrobisz


@Ayessare: #!$%@?ł je na pocztę polską, więc wszystko zostało w kraju. Całe szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ksemidesdelos:

no i pytanie czy jak władza się zmieni czy wrócą lepsze standardy polityki czy pis już tak przyzwyczaił polaków do afer i bylejakości władzy, że nowy rząd nie będzie musiał się starać i nic zmieniać

Każda władza już będzie miała #!$%@? bo ludzie akceptują i cieszą sie z bylejakości na każdym kroku. #!$%@? zboże czy mięso? #!$%@? tam zjemy, Afery polityków, #!$%@? tam zawsze kradli. #!$%@? film, są gorsza, #!$%@?
@LittleOpa: nie mówię że tak było za PO ale to nie jest tak że afer nie było tylko to nie były kompletne patałachy i jak kradli to potrafili to robić legalnie albo po cichu. Taka Afera Rywina to jedna z pierwszych afer gdzie jak działa system wyszło na wierzch. (A afera FOZZ?)

W Polsce mieliśmy zabójstwa polityczne (Jaroszewicz, Papała) do dzisiaj nie wyjaśnione. Gangsterzy już się nie strzelają bo zamiast przemytu