Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jak sobie mogę poradzić z podwyższonym popędem seksualnym?
Mam 32 lata i od ostatnich 6-12 miesięcy mam podwyższone libido. Wcześniej mi po 26 roku życia topniało aż do 28 roku życia wygasło.
Chęć zakochania się w jakiejkolwiek dziewczynie przebiegała podobnie, dlatego też zakochanie się w jakiejś dziewczynie też u mnie nie istnieje od 28 roku życia.
Gdyby nie ten nieszczęśliwy popęd seksualny - mógłbym wieść szczęśliwe, spokojne życie kawalera. A tak, no niestety... nawet czasem myślę o tym aby znaleźć sobie jakąś dziewczynę tylko do tego. A nie chcę jej niszczyć psychiki aby dowiedziała się prędzej czy później, że jest ze mną dla jednego.
Dlatego czy mogę śmiało z tym uderzać do seksuologa? Czy może jakieś są na to leki bez recepty?
Dziękuję za pomoc.

#seks #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
Kumpel bierze jakieś psychotropy i skarżył sie ostatnio, że mu libido spadło do zera. Problem jest taki, ze on jest w związku ale leczy się na depresję.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kamokamo: nie, nie interesują mnie prostytutki, bleee :/
@exzozol: ja też brałem, ale po odstawieniu się to niestety zmienia :P
@kunktorymowi: brom? Czyli biorąc brom mój popęd wygaśnie?
@programista15cm: właśnie problem mam z tym, że w głowie chcę mocno seksu ale niestety koń robi problemy przy erekcji co jest niebywale męczące :/ i walenie sprawia mi więcej problemów niż satysfakcji
@sberatel: tak, a potem mają
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: psychotropy SSRI zacznij jeść, w małych dawkach nic nie dają poza kastracją - psychiatra Ci wypisze lajtowo, ale wg mnie to znajdź se laske, nie gadaj nic o związku i to niech ona zdecyduje czy chce być w takiej relacji czy nie. Nie decyduj za innych, patrz na swoje dobro, a ja podpowiem Ci, mniejszym dobrem będzie kastrować się chemicznie w wielu 31 lat, gdy z poznania jakiejś laski
  • Odpowiedz