Wpis z mikrobloga

@stanley88: a pamiętacie tych co mówili ich płeć to helikopter apache? To macie teraz te helikoptery.
Jeśli to was nie przekona jakim zagrożeniem jest LBGT, to ja już nie wiem co!
  • Odpowiedz
@stanley88:
Skrajna ideologia LGBT i normalizacja zepsucia w postaci rozwiązłego trybu życia i prostytucji jest potężnym zagrożeniem dla całego świata, nie tylko dla Polski. Wiem, że tego nie widzisz, ale wiesz, ja wiem rzeczy o których ty nie wiesz (nie, nie mam wujka w CIA).

Co do ruskich rakiet i śmigłowców - to oczywiste, że trzeba w końcu jakoś zareagować.
  • Odpowiedz
Skrajna ideologia LGBT i normalizacja zepsucia w postaci rozwiązłego trybu życia i prostytucji jest potężnym zagrożeniem dla całego świata


@_gabriel: xDDDDD

no tak było, nie zmyślam, to że dwie dorosłe kobiety w Polsce żyją ze sobą jak żona z żoną to dosłownie zepsucie
jak do tego #!$%@?łeś prostytucję to ja nawet nie wiem xD coś wam te wytyczne z Moskwy coraz słabiej piszą
  • Odpowiedz
@ananasowy:
A czy ja mam coś do gejów albo lesbijek? Chodzi mi bardziej o adopcję dzieci przez pary homoseksualne i tranzycję płci u dzieci. Nie jestem z Moskwy, stary, trochę cię odkleiło i ci się coś w tej małej główce pomieszało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z fartem!
  • Odpowiedz
@agent001:
Znalazłem, biorę regularnie leki przeciwpsychotyczne XD fakt faktem cię odkleiło z tą Moskwą i tyle, mam prawo do swoich poglądów, ja postrzegam SKRAJNE LGBT i zepsucie jako potężne zagrożenie dla świata, ty masz na odwrót i tyle w sumie
  • Odpowiedz
@_gabriel: tranzycja jest niedostępna dla dzieci, dzieci nie mogą legalnie w żadnym kraju poza jakimiś jednostkowymi wyjątkami przebyć żadnych operacji w ramach tranzycji przed 18 lub 16 rokiem życia. Dzieci, które potrzebują pomocy otrzymują blokery dojrzewania, których efekty są w pełni odwracalne. Spośród ludzi, którzy podjęli tranzycję średnio 2% podejmuje się później detranzycji, z czego połowa znów później wraca do hormonów, bo decyzja o detranzycji była spowodowana presją transfobicznych zjebów w
  • Odpowiedz
Chodzi mi bardziej o adopcję dzieci przez pary homoseksualne


@_gabriel: Gdzie tu problem, skoro jak wiadomo z badań (i meta-analiz), nie wychowują gorzej, niż hetero? Wytłumacz, bo nie wiem. I gdzie masz rutynowo wykonywaną tranzycję (chirurgiczną) u dzieci? Brak odpowiedzi uznam za przyznanie, że te bzdury były objawami psychozy.
  • Odpowiedz