Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już konta na wypoku od lat ale czytając o tym że mlm dalej kosi ludzi to aż mi się przypomniała historia jak mnie namawiano.

Dawny kumpel wraz z bratem w to weszli i oczywiście zaczęli odrazu nagabywać wszystkich na wejście do ich struktur.
Zaczynali od piórnika z tymi zapachami, kończąc na mydłach, szamponach i innym syfie. Ale nie o tym.
Gdy jeszcze nie wiedziałem co to, to kiedyś zaproponowali mi wyjazd z nimi na szkolenie. Ok. Pojechałem. Okazało się że cale spotkanie odbywa się na sali jednej uczelni gdzie czarodzieje w garniakach zaczęli mówić jak to studia nic nie dają i tylko pracując mądrze można do czegoś dojść. Oczywiście były zdjecia jachtów aut i innych marzeń.
Każdy przecież używa perfum mydła to czemu nie zaproponować w rodzinie czy znajomym mydełka z fm. Sala wiwatowała, sami przyszli liderzy biznesu w za dużych garniakach i przyszłe bizneswoman.
Po prezentacji myślałem że się opamiętają ale kiedyś będąc u kumpla jego brat już po praniu mózgu postanowił wypróbować na mnie szkolenie jakie przeszedł . Oczywiście w ruch poszła gazeta finsnsowa jakąś gdzie był artykuł o fm (nie jestem pewien czy to nie był forbes), potem ta sama gadka o zlotych górach.
Odmówiłem że nie będę w to wchodzić, to usłyszałem że będę biedakiem na etacie i tego typu klasyczne teksty.
Potem jakoś kontakty się rozluźniły ale z czego wiem to wciągnęli nawet w to swoją matkę która w pracy sprzedawała im te perfumy wśród koleżanek a dodatkowo namawiali ją na rzucenie pracy i wejscie calkowicie w to. Potem i tak z większością rodziny się skłócili gdy tamci nie chcieli być w ich strukturach czy kupować już tych perfum.

#frajerzyzmlm #mlm #fm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1