Wpis z mikrobloga

Pada u mnie, a mialem wyjść do sklepu blisko (drugi raz z rzędu, bo wczoraj też i to samemu, ale dynamina). I nie wiem jak się ubrać na deszcz. Kurtkę się ubiera, czy normalnie i parasol? Bo teraz znowu w krótkich rzeczach na upały chodziłem.
Stresuję się, że znowu coś nie tak się ubiorę i będzie pośmiewisko.

#przegryw ##!$%@? #qewnakwadracie
qew12 - Pada u mnie, a mialem wyjść do sklepu blisko (drugi raz z rzędu, bo wczoraj t...

źródło: pepe-rain

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@qew12: może być normalnie + parasol, albo bluza z kapturem po prostu, czy tam cienka kurtka przeciwdeszczowa jak masz. Ja osobiście nie lubię chodzić z parasolem bo potem nie mam co z nim zrobić, trzeba jakąś reklamówkę wziąć na niego czy coś, żeby nie zalać podłogi
  • Odpowiedz
  • 1
@qew12: Nie wiem jak ludzie tak szybko zmieniają ubrania. Dla mnie jest ciepło a ludzie w długich ubraniach już chodzą. Może tak to jest jak się rodzice mówią jak się ubrać ehh. Samemu nigdy nie umiem stwierdzić.
  • Odpowiedz
@qew12: Dorosłym osobom rodzice nie mówią co mają ubrać. Ubranie się wybiera raczej na podstawie własnych doświadczeń empirycznych. Pamiętasz jak się ubierałeś w podobną pogodę i jak w danym ubraniu było git to tak też się ubierasz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qew12: Czytałem jakieś badanie, że:
-Większość osób ubiera się tak jak inni dzień wcześniej. Reagują dopiero, gdy zauważą, że inni zaczną ubierać się inaczej,
-Mniejszość decyduje jak się ubrać na podstawie aktualnej pogody i nie ogląda się na innych - wyznaczają moment zmiany, bo reszta ich widzi i stwierdza, że to już pora ubrać się inaczej.

Często jest tak, że zarówno w bluzie, jak i bez będzie dobrze. Większość będzie
  • Odpowiedz
@qew12: wiesz co qewuś, tak Cie obserwuje od paru lat i zauważyłem jedną rzecz - uroiłeś sobie chyba, że często czegoś nie wiesz - szczególnie w przypadkach wychodzenia z chaty, a w związku z tym powinieneś odczuwać wstyd, strzelam że to wynik nadopiekuńczości ze strony jednego z rodziców. Jeśli chodzi o takie proste czynności to miej #!$%@? po prostu, rób tak jak Ci sie wydaje jest git, jak coś to
  • Odpowiedz
  • 1
@BiauekRemover: No właśnie chyba boję się, że zrobię coś głupiego. Może przez nie wychodzenie z domu nie nabrałem skilla. Dawno temu poszedłem w klapkach w zimę zamiast w butach. Inne rzeczy też odwalałem.
  • Odpowiedz
Dawno temu poszedłem w klapkach w zimę zamiast w butach.


@qew12: hahahaha, ja raz wracałem pijany do domu w samych bokserkach i butach z imprezy w deszczu 15km bo reszte pogubiłem a ostatni autobus mi odjechał, a jak jechał samochód to udawałem że jogging uprawiam, o 3 rano w gaciach :D
  • Odpowiedz