Wpis z mikrobloga

strzelam, że autor przeróbki miał 0 partnerek seksualnych i jest z tego powodu mocno sfrustrowany xD


@Entelechia: Skoro bawimy się w zgadywanie, to strzelam, że autorem tej przeróbki jesteś ty xD

Opie to jest mem, a ty na podstawie mema wyciągasz wnioski ile razy autor ruchał, chociaż nawet nie wiesz kto jest autorem tego mema, może to kobieta go stworzyła? Nie wiesz tego, natomiast pierwsze i jedyne co cie interesuje to
nieruchający przegryw zrobił memes dla innych nieruchających przegrywów i tyle w temacie


No tak jak już ustaliliśmy, ty jesteś autorem mema, fajnie że się nam przedstawiłes, miło poznać. Mam tylko jedno pytanie, mem jest o braku wiedzy jak się wytwarza prąd, czemu brak wiedzy o tym jak się wytwarza kojarzy ci się z ruchaniem?

sie #!$%@? rozpisałeś


No domyślam się, że dla kogoś kto nigdy w życiu nie przeczytał książki 5 zdań
No tak jak już ustaliliśmy, ty jesteś autorem mema, fajnie że się nam przedstawiłes, miło poznać


@ekjrwhrkjew: o #!$%@?, to w ten sposób odpowiedziałeś wcześniej xD dobrze że nie czytałem

w razie czego się nie kłopocz więcej
@ekjrwhrkjew nie uważam wytknięcia komuś merytorycznego błędu i wyśmiania skali twojego oburzenia OPie za lizanie komuś dupska. Dodatkowo kolejna twoja ofensywna reakcja może sugerować, że moja teza albo była prawdziwa, albo masz kompleksy wynikające z innej przyczyny XD
nie uważam wytknięcia komuś merytorycznego błędu


@Viking-: A mógłbyś mi wskazać gdzie to zrobiłeś? Przypominam, że to OP się zesrał, a ja jedynie chciałem się dowiedzieć, czemu mem o braku wiedzy jak się tworzy prąd kojarzy się mu się z seksem, oczywiście odpowiedzi już nie uzyskałem.
@Viking-: Masz racje z tym, że zle użyłem słowa OP.

nie uważam wytknięcia komuś merytorycznego błędu


A mógłbyś mi wskazać gdzie to zrobiłeś? Przypominam, że to użytkownik Entelechia się zesrał, a ja jedynie chciałem się dowiedzieć, czemu mem o braku wiedzy jak się tworzy prąd kojarzy się mu się z seksem, oczywiście odpowiedzi już nie uzyskałem. Możesz się odnieść teraz do tego. Swoją drogą teraz wytknąłeś mi błąd i jakoś nie