Wpis z mikrobloga

Dla mnie ogólnie pałanie nienawiścią do kogokolwiek za jakieś zbrodnie z przeszłości innych ludzi, którzy byli tej samej narodowości świadczy o poważnym #!$%@? umysłowym i odklejeniu od rzeczywistości.


@REDEYE6: Myślę, że w przypadku Ukraińców to nie jest pałanie nienawiścią za zbrodnie tylko za kult ludzi co te zbrodnie czynili. @pijmleko: Niemcy nie hailują już dawno i pomników Adolfowi nie wznoszą.
  • Odpowiedz
@pijmleko: bo Niemcy zanim wymyślili sobie, że są nadludźmi i muszą zabijać pozostałe narody zaczynając od wschodnich sąsiadów to sami się zabijali a Ukraińcom zwyczajnie zabijanie Polaków się podobało i był to zwykły akt bandytyzmu a nie zbrodni wojennej xD
  • Odpowiedz
@thecakeisalie: Ci przeklęci Polacy wspierają ruską propagandę xD To nie wcale ukraiński rząd który ciągle nam umniejsza, nie traktuje rzezi Wołyńskiej poważnie, i zrzuca za wszystko winę na Polaków wspiera rosyjską propagandę, tylko Polak któremu się to nie podoba i mówi o tym głośno xD
  • Odpowiedz
Mam styczność z obiema nacjami i niemiec trzyma Polaka na dystans i się nie spoufala. Polacy natomiast to by ukrom z połykiem zrobili. A to fauszywi, zakłamani ludzie, że głowa mała.
  • Odpowiedz
Dlaczego w sumie nie pałamy do Niemców taką samą niewieścią jak do Ukraińców?


@pijmleko: Widziałeś w Niemczech ulice Adolfa Hitlera? Albo jakiś niemiecki dyplomata negował zbrodnie niemieckie?
  • Odpowiedz
@pijmleko: Willy Brandt padl na kolana przed pomnikiem bohaterow Getta w Warszawie juz w 1970 roku! Niemcy nie wypieraja sie swojej historii, sa jej swiadomi i ucza jej w szkolach. Nie traktuja bylych kryminalistow i ludobojcow jako bohaterow narodowych. Stworzyli nawet prawo, ktore zabrania gloryfikowac nazizm pod kara wiezienia. Dalej wymieniac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
taką samą niewieścią jak do Ukraińców?


@pijmleko: Ja jedynie pałam nienawiścią do ruskich bo tu i teraz pokazują jakim są narodem, w co wierzą i kogo popierają pomimo zbrodni, terroryzmu i krzywd jakie zostały wyrządzone. A co się działo 70 czy 100 lat temu trzeba pamiętać ale nie można przez pryzmat tych wydarzeń oceniać nikogo tylko ze względu na jego narodowość.
  • Odpowiedz