Wpis z mikrobloga

Zapytam się a co tam. Może znacie jakiś sensowny portal/appkę randkową dla ludzi którzy mają jakiś poziom (czyli nie #badoo #sympatia ) ani też nie chcą się ruchać albo sami nie wiedzą czego chcą ( #tinder )

Na zachodzie masz takiego hinge'a czy bumble .
  • 23
@DestroyersPL: No właśnie nie, chyba tylko polski rynek jest taki dziwny (?). Na reddicie czy zachodnim youtubie ludzie nawet wrzucają statystyki i na przykład tinder appka do ruchania, ale na bumble mają więcej randek mimo na przykład mniejszej ilości matchy i siedzą tam ludzie którzy powiedzmy szukają czegoś poważnego.
No właśnie tak średnio chyba masz na myśli badoo


@janciopan: mam na myśli tego żółtego tindera gdzie laski muszą pisać pierwsze. Testowałem kiedyś w większych miastach i liczba osób była na tyle duża, że nigdy mi się nie skończyły mimo dość rygorystycznych filtrów co do wieku i odległości. Obcokrajowców faktycznie zauważalnie więcej niż na tinderze ale te konta, z którymi miałem parę były całkiem aktywne i dało się porozmawiać
@janciopan: myślę że to nie kwestia aplikacji tylko prezentacji. I to nie jest żaden pocisk czy coś, po prostu wystarczy ustawić sobie ładne zdjęcia kogoś z internetu, ale nie takiego obvious modela i na każdej aplikacji Tinder, Badoo, Bumble będziesz miał duży ruch. To nie jest tak że niektóre z tych aplikacji są "martwe". Po prostu tak już jest.
@wpiszlogintwardzielu: to akurat prawda i o tym kiedyś pisałem, ale bardziej chodzi mi nawet nie o ilość lików tylko tą słynną konwersję. Z zachodnich analiz tinder ma najgorszą konwersję bo to jest appka do ruchania, w innych też wiadomo masz którzy ludzi chcą się tylko ruchać ale masz też więcej takich którzy myślą o LTRach a wtedy wygląd dalej ważny a nie aż tak ważny.
@wpiszlogintwardzielu: poza tym u mnie z wyglądem nie jest aż tak beznadziejnie bo szare myszki w realu się kręcą tylko z racji pracy i trybu życia malo ludzi poznaję a jak poznaję to laski są zajęte (ale się i tak kleją).

Na tinderze wiadomo o co chodzi musisz być topką, ja jestem takim przeciętniakiem 5+ 6/10 max.