Wpis z mikrobloga

@L3stko: oboje zostali zaorani przez samych siebie. Konfrontacji to tam za bardzo nie było tylko każdy z tych chłopów się sam ośmieszył swoimi słowami. Petru wyciągał argumenty o niczym, Wipler nie powiedział za to nic godnego zapamiętania, same puste słowa
@fervi: no pis i po nie traktuja swoich wyborcow jak idiotw, bo nie stworzyli jeszcze programow wyborczych. Pan l3stko jest jak ci inni zagorzali fani innych ugrupowan. Problem w tym, ze on jest wysmiewany a inni nie.
@MonkeyDBeer: Wydaje mi się, że to dlatego, iż:
1) l3stko promuje formacje, która ma być inna niż wszystkie inne formacje, a robi to samo
2) l3stko promuje formacje, która jest radykalna, czy może zrzesza radykałów
@fervi: i tego nie rozumiem, ze ludzie sa jechani za odmiennosc, czy to poglady polityczne, wiara, kolor skory. Ludzie nie sa w stanie pojac, ze ktos moze sie od nich roznic i mozna go szanowac. Wytrwalosci dla Pana l3stko w jego walce z wiatrakami.
@fervi: prawda, ale skoro nie bylo dane doswiadczyc to pozostaje wierzyc. Jako wyborcy konfy jestem zadowolony z tego jak dzialali w rzadzie i co glosili, majac 11 poslow. Oczywiscie nie zgadzam sie z nimi we wszystkim, ale chcialbym zobaczyc co by mogli osiagnac majac wiecej ludzi i co w ogole sie stanie gdy bedzie ich wiecej. Na tym portalu nie ma sensu walczyc i sie przekrzykiwac, ktora partia da godnie zyc,
@MonkeyDBeer: No i git. Ja kiedyś głosowałem, jak był KNP, czyli z 10 lat temu niecałe i mnie totalnie nie przekonali. Ale też wiesz - człowiek przestał kucować i zajął się zarabianiem pieniędzy :P