Wpis z mikrobloga

  • 0
@cherrz: chyba od końca 2021 roku, znaleźli sobie sposób na naganianie klientów. Niby jest jeszcze e-dowód ale warstwę elektroniczną mają tylko dowody wydane po 2019 roku. Mowa oczywiście o zakupie przez internet, bo zawsze jeszcze można stracić pół dnia i latać po oddziałach xD
kszych - @cherrz: chyba od końca 2021 roku, znaleźli sobie sposób na naganianie klien...

źródło: pko

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kszych żebyś się nie zdziwił. Ja jak kupowałem obligacje to musiałem jeszcze iść do placówki potwierdzić tożsamość. To nic, że konto miałem i normalnie obracalem kasa ale jak chciałem obligacje to musiałem osobiście iść do banku xd
  • Odpowiedz
@kszych przez 2 banki możesz kupować obligacje skarbowe. Poza tym wcale nie musisz mieć konta w jednym z tych banków. Wystarczy że założysz rachunek rejestrowy którego prowadzenie nic nie kosztuje i możesz kupować obligacje skarbowe.
  • Odpowiedz
@kszych: nie trzeba mieć konta, ja zrobiłem i w końcu, i tak się do niczego nie przydało za bardzo, a byłem i w oddziale, i wisiałem na infolinii - ogólnie to słabo to jest zrobione
  • Odpowiedz