Wpis z mikrobloga

@PiesekKrolowejElzbiety: znajomości polegają przeważnie na tym, że coś cię z tymi ludźmi łączy. Mogą się do ciebie rzadko odzywać z różnych powodów, może są zajęci sobą, może odwalasz coś albo jeszcze coś innego.
  • Odpowiedz
@PiesekKrolowejElzbiety:
Ludzie maja wywalone jajca na innych. Odezwą się jak będą potrzebować przenieść mebelki do remontu, towarzystwa na siłownie, albo piwko. Polecam budować swoje szczęście bez uzależnienia od innych osób. A najzdrowsze są wlasnie takie relacje typu ze uprawiasz z kims sport, etc. Robisz cos dobrego dla siebie a przy okazji utrzymujesz kontakt.
  • Odpowiedz
@srand: Cóż mogę rzecz............relacje typu uprawiasz z kimś sport są relacjami które trwają tyle ile potrzeba czasu do uprawiania takiego sportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I one są jak najbardziej zdrowe w sensie robienia czegoś dla siebie, ale w sensie towarzyskim to są trochę bez sensu. Oczywiście tak to wygląda z moich doświadczeń, ktoś może mieć przecież inne.
  • Odpowiedz
@PiesekKrolowejElzbiety:
Nie do konca. Spedzasz razem czas, wymieniasz informacje, zdobywasz sympatie i znajomosci. Z doswiadczenia znajomi ze szkol i studiow odchodza, zakladaja rodziny, poswiecaja sie pracy, czesc stacza sie do rynsztoku. Czasu w doroslym zyciu jest malo i ludzie szanuja swoj czas. Jak sie nie odezwiesz to nikt sie nie odezwie. Jak nie znajdziesz wspolnej plaszczyzny na ktorej obydwoje skorzystacie to dlugo ta znajomosc nie potrwa. Sam kiedys bolesnie sie o
  • Odpowiedz