Wpis z mikrobloga

@Imperator_Wladek: Program Konfederacji to powinien nazywać się "XD".
X - to wielka niewiadoma, w zasadzie to nigdy nie wiadomo, czy program i deklaracje składane przez polityków tego ugrupowania po jakimś czasie nie okażą się zwykłym żartem lub zwykłą wypowiedzią wyrwaną z kontekstu.
D - literka D oznacza natomiast słowo dupa, dokładnie ta dupa, w którą ruchani są kuce przy każdej nadarzającej się okazji przez swoich politycznych guru.
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: "gdyby Pan widział, z jaką miną to mówiłem" - tam na końcu uśmiech był, mówię Ci, emotkę dał. Sławkowi w sumie cały czas uśmiech z twarzy nie schodzi, więc cholera wie co na poważnie, a co żartem. Niezła taktyka, jak widać skuteczna, bo znajduje swoich obrońców :D
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: dlatego Konfederacji nie można wierzyć w nic co powiedzieli bo zaraz powiedzą 'to był żart".
"nie zrozumieli państwo żartu"
Wszystko było żartem. Teraz zaczniemy prawdziwy projekt katoliban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Właśnie obejrzałem i Petru wypadł tu gorzej niż z Mentzenem. Petru właśnie najmocniej dowalił z tym "żartem" ale generalnie debata była do dupy, zapętlili się na temat Unii i koalicji, doszły jakieś nieśmieszne argumenty ad personam. Jeśli ktoś tu zyskał to imo Wipler, szczególnie po mocnym przekreśleniu Korwina i jasnym postawieniu tematu poboru. Petru zmarnował swój czas i zamiast mówić swoje to wolał wypytywać Wiplera, zapomniał że program miał trwać
johnkashtan - @Imperator_Wladek: Właśnie obejrzałem i Petru wypadł tu gorzej niż z Me...
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: jeśli chodzi o Petru to głównym problemem jest to, że dał ciała jako polityk. Wipler mail w tym wypadku racje, kiedy były marsze (które środowisko Wiplera wyśmiewał: bo wiecie hehe… świnie oderwane od koryta… hehe) to ten się wplątał w romans. Zapomniał, że nowa władza (+ pożyteczni idioci od Kukiza i Korwina) będzie każda wpadkę opozycji wyolbrzymi do poziomu międzynarodowego skandalu. To samo było z Kijowskim, przegrzebali kolesiowi życiorys na
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: podejrzewam że w życiu prezentującym przede mną takie możliwości jak przez Petru nie wypadł bym gorzej, natomiast w swoim fachu jestem solidnym specjalistą, mam propozycje zarządzania i pójścia w "górę", natomiast póki co nie czuł bym się z tym komfortowo, możliwe że to przez młody wiek(albo to sobie wmawiam że młody XD), widziałem ze 3-4 falstarty osób technicznych w zarządzaniu i nie chce popełnić takiego błędu :) Natomiast jeśli chodzi
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem: to jest generalnie problem ruchów oddolnych że jak się klaruje lider to z każdej strony kij się znajdzie, a to Kijowski alimenciarz, a to Lempartowa brzydka(a przypominam że od 2016 roku od marszów czarnych parasolek to ta kobita organizuje).
  • Odpowiedz
podejrzewam że w życiu prezentującym przede mną takie możliwości jak przez Petru


@barnej-flinston: tak, dokładnie. Samo się stworzyło.
Nic mnie bardziej nie #!$%@?, niż jak ktoś obraża ludzi, którzy coś osiągnęli . I nie pisze o pseudo gwiazdach, czy innych politykach. Ale widać taka sowiecka mentalność.
Można nie zgadzać się z Petru (chociaż to prawdziwa,wolnościowa opcja) ale wyzywanie go od debili)nieudaczników siedząc w jakimś januszexie to ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: Ty myślisz że Petru by osiągnął to samo jakby w 95 nie nosił teczki za Balcerowiczem XD? Ja rozumiem że mit self made mana w bolzce silny, ale w życie grasz kartami jakie dostajesz, ja na przykład w 95 nie za bardzo się nadawałem na studia, a jak już się nadawałem to nie było za kim teczki nosić :) A że starych ludzi nie lubię, generalnie nie lubię ludzi, to
  • Odpowiedz