Wpis z mikrobloga

Poświęcaj się danej pracy, nie spóźniaj się, #!$%@? nadgodziny, nie urlopuj się, toleruj idiotę który się do Ciebie #!$%@? o wszystko po czym dostań wypowiedzenie, bo ten co się do Ciebie #!$%@?ł oczernił Cię przed szefostwem, że źle wszystko robisz, bo nie jest tak jak on mówił/zalecał (co oczywiście jest kłamstwem, bo to on źle wszystko robił i to nie tylko moje zdanie). Od szefostwa usłysz, że przez niego spadła sprzedaż, więc redukują Twój etat a gdy Ty chciałeś rozwinąć sprzedaż według swoich pomysłów, to nie, bo ma być tak jak ten co się do Ciebie #!$%@?ł. Cefałka ogarnięta, rozsyłam ją po ogłoszeniach, ale trochę #!$%@? przykro. Człowiek zżył się z ludźmi i musiałem ich dzisiaj opuścić. Całe biuro w szoku, bo mnie lubili. Ja #!$%@?, to jest chore. Żadnych oszczędności - #!$%@?łem je w rozwój swojej firmy, która lada moment rusza. Dzisiaj wpadła wypłata i za cały miesiąc jeszcze będę mieć zapłacone, ale #!$%@? co dalej. Załamka totalna. Jeszcze brakuje żeby przyszedł wynik z rezonansu, że mam #!$%@? raka #oswiadczenie #zalesie #praca #pracbaza
  • 10
@PapaSar: Podobno po mnie nie będzie nikt przyjęty a kumpel z biura który się non stop spóźniał, miał #!$%@? na tą pracę, co chwila symulował, że jest chory (np. wczoraj poszedł do domu, bo go "coś" brało) i będzie miał tylko dzisiaj rozmowę by się poprawić. Ja #!$%@?łem przy kompie a on zamiast pracować, to co chwila na papierosku, przy kompie grał w gry ne telefonie itp. Szef nic nie mówił,