Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł monitor o który pytałem ostatnio. Jako że do pracy miałem na popołudnie i nie byłem pewien że kurier mi to dostarczy przed wyjściem to przekierowałem paczkę do żabki. Paczka dotarła przed moim wyjściem do pracy więc podszedłem ją odebrać. Już było późno więc nie otwierałem tylko wyszedłem do kołchozu.

Wygląda jak na zdjęciu poniżej. Brak folii stretch ani foliopaku. Karton jest zaklejony zwykłą taśmą bezbarwną jaką można kupić w każdym sklepie papierniczym. Co prawda na taśmie jest jakiś symbol (podejrzewam że to chyba symbol pracownika który pakował). I tutaj uwaga: karton nie jest oklejony taśmą dookoła. Taśma jest przyklejona tylko na łączeniach. Z drugiej strony jest zaklejone zwykłą taśmą bez żadnego nadruku.

Na pierwszy rzut oka wygląda że ten karton był już otwierany, bo widać ślad po oderwanej taśmie. Możliwe, że jest to jakiś egzemplarz z ekspozycji albo po zwrocie.

Nawet dziewczyna z żabki która mi wydawała paczkę stwierdziła, że wygląda ona podejrzanie.

Teoretycznie jeżeli zawartość będzie uszkodzona to nijak nie udowodnię że to nie ja zrobiłem bo równie dobrze mogłem otworzyć paczkę, uszkodzić monitor i z powrotem zakleić karton zwykłą taśmą klejącą.

Specjalnie kupiłem w Mediaexpert bo mam ten sklep niedaleko od domu i chciałem zamówić paczkę z odbiorem w sklepie. W trakcie składania zamówienia okazało się że jak kupuje się przez internet na raty to nie ma takiej możliwości.

#mediaexpert #pcmasterrace #monitory #komputery @Media_Expert
Pobierz HarryCallahan - Dzisiaj przyszedł monitor o który pytałem ostatnio. Jako że do pracy ...
źródło: temp_file8496045644902380548
  • 7