Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, chciałam pisać z anonima, bo mam trochę nietypowy problem o troche obawiam się wyzwisk czy pisania, że jestem nienormalna. Od razu na wstępie napisze, że chodzi tu o treści gore i tortur, więc jeśli masz na takie rzeczy za słabą psychikę to nie wglebiaj się w to co napiszę.
Ostatnio jak codzień przeglądałam sobie youtuba i wyskoczył mi film z omówieniem egzekucji wykonywanych przez meksykańskich karteli. Zawsze wiedziałam, że ucinają innym głowy, ale na tym moja niewiedza się kończyła... No właśnie, ktoś w komentarzach wspomniał o filmie zatytułowanym "Funky Town". Nazwa dość chwytliwa i tajemnicza bo kojarzy się z sountrackiem że Shreka, dlatego moj gadzi mózg i ludzka ciekawość sprawiły, że zaczęłam czytać o czym wspomniane nagranie jest. To co przeczytałam przeszło moją wyobraźnię oraz jakąś mentalna granicę wytrzymałości. Nie będę opisywała czego się dowiedziałam, ale powiem, że sparalizowało mnie. Słyszałam o wielu morderstwach, hardcorowych kryminalnych sprawach, torturach, eksperymentach na ludziach (zwłaszcza tych wykonywanych przez Japończyków w trakcie wojny), przecież na wykopie nawet głośno było o tym, że jakiś mongoł wykastrował na żywca ukraińskiego żołnierza (pamiętam, po tym też byłam sparaliżowana i nie mogłam znieść takiego bestialstwa) i już dawno przez to zwątpiłam w ludzkość, ale TO. Ten jeden film, którego nawet nie obejrzałam sprawił, że nie śpię już trzecia noc a muszę na codzień funkcjonować i udawać, że niczego nie wiem. Nie mogę się z tego otrzepac. Najgorsze jest to, że trafiłam przez przypadek na samo nagranie głosowe z Funky Town I wystarczyła jedna sekunda samego audio przed zastopowaniem żebym nie zmrużyła oczu. Mam stany lękowe i depresyjne już trzeci dzień i po prostu mam dość życia w tak #!$%@? świecie, gdzie takie akcje są na porządku dziennym. Jakim #!$%@? trzeba być żeby zrobić coś takiego drugiemu człowiekowi. Najgorsze jest to, że podobno podczas torturowania podawali mu adrenalinę i zadawali rany tak żeby za szybko nie umarł. Nie wiem co ten koleś odwalił, podobno był członkiem rywalizującego kartelu lub po prostu gościem, który zjawił się w nieodpowiednim miejscu i czasie, co potęguje mój smutek i strach. Nawet zwierzęta tak ze sobą nie postępują tylko człowiek ma jakąś #!$%@?ą wyobraźnię i stara się zadać jak najwięcej bólu. Mam dość faktu, że codziennie dzieją się jakieś #!$%@? rzeczy typu tortury, morderstwa, CP (myślę, że wiecie od czego ten skrót), z**filia, human trafficking I że istnieją #!$%@? których to rajcuje I mają z tego satysfakcję. Może nawet taki ktoś mieszkać za ścianą a my o tym nie wiemy. Nie mogę zdzierżyć że ten świat ma w sobie tyle zła. Czy ktoś może mi dać jakąś radę? Może jest tu jakiś psycholog? Jak o tym nie myśleć i jak się z tym pogodzić? Bo ja już nie potrafię. Ten jeden film był kroplą, która przelała czarę wytrzymałości. Możecie pisać, że po co to sprawdzałam (ale myślę, że większość z was wie jak to jest, ciekawość bywa silniejsza) albo wyśmiewać się, że jestem przewrażliwiona, ale ja czuję, że serio potrzebuje pomocy, bo to totalnie I na 100% sprawiło, że moja światopoglądowa bańka pękła, nie umiem nawet wyobrazić, że ktoś mógł przejść przez coś takiego, że tak cierpiał, nieważne kim był, że istnieją ludzie na tym świecie, którym zabijanie i kaleczenie ludzi nie sprawia żadnego problemu, na tym filmie z tłumaczenia wynikło, że oprawcy w przerwie od torturowania gadali sobie o piłce nożnej (#!$%@?, ja #!$%@?) jakby spotkali się przy piwku. Nie umiem poradzić sobie z faktem, że takie coś ma miejsce na tym samym globie na którym żyjemy, dziś cały dzień mnie mdli i nie mogę nic przełknąć. Błagam pomóżcie jakoś z tym poradzić bo to było już za wiele. W sumie to nawet się nie da, bo nawet oglądanie śmiesznych kotków cały dzień nie zmieni faktu, że takie coś istnieje
#anonimowemirkowyznania #psychologia #patologia #gore #zaburzenialekowe #niewiemjaktootagowac #zalesie #psychologia #trauma
  • 18
  • Odpowiedz
@szatkownica to co wczesniej napisalem xD radykalna akceptacja.
Swiat taki jest i trzeba sie z tym pogodzic.

Oprocz tego, filmiki z gore czesto pochodza z biednych i bandyckich krajow typu brazylia. Tez z afrykanskich zacofanych krajow duzo jest filmikow, gdzie ludzie doslownie jedza ludzi.
W brazylii mozesz zginac praktycznie wychodzac po bulki do sklepu. Czesc ludzi z tych filmikow to czlonkowie gangow, ktos podpadl i musi otrzymac kare, by dac przyklad innym, ze nie wolno z nimi zadzierac.
Wychowanie w zupelnie innych warunkach robi swoje. W chinach jedza
  • Odpowiedz
@szatkownica: W sensie, nie zdawałaś sobie sprawy, że kartele torturują ludzi ? ...
Sama szukasz wideo/audio a później płacz - następnym razem nie szukaj to i stresu unikniesz.
  • Odpowiedz
  • 1
@n0xx: Nie mow, że mimo czegoś obrzydliwego, nigdy nie kusiło cie żeby sprawdzić co to jest... Nie nie zdawałam, bo nie myślałam na co dzień o takich #!$%@? rzeczach
  • Odpowiedz
@szatkownica: No akurat ten film co opisałaś faktycznie jest srogi i zapada w pamięć.
"Nie nie zdawałam, bo nie myślałam na co dzień o takich #!$%@? rzeczach" - i lepiej nie myśleć a tym bardziej nie szukać bo później zostają w głowie takie akcje #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@n0xx: W samych odmętach piekła nie wyobrazałabym sobie czegoś takiego. Niestety czasem ludzka ciekawość jest silniejsza, ale już wiem, żeby ją przezwyciężać bo później rysa na psychice zostaje
  • Odpowiedz
@szatkownica: Myślę że taki gangster chce pokazać innym jaki jest twardy sk$rwiel, nakręcają się i tak tępią wzajemnie swoją wrażliwość. Czasem człowiek obejrzy coś co potem trudno mu odwidziec, jaki mi było pewien horror za młodu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@panzerfucker: W sumie kartele to już nawet nie jest zwykła gangsterka, oczywiście jest, ale na sterydach. Popularne kartele mają swoje bomby, czołgi, sprzęt wojskowy i żołnierzy. Niestety, ale są nietykalni a czasem nawet przekupują policje I wojsko w zamian za milczenie, lub po prostu się ich boją bo policjant lub jego rodzina może właśnie skończyć tak samo jak koleś z nagrania. #!$%@? przekupiony świat
  • Odpowiedz
  • 0
@nieocenzurowany88: Juz jest trochę lepiej, mózg jeszcze ma jakieś schizy, ale to też pewnie z niewyspania. Masakra, bardzo dawno nic nie zrobiło na mnie tak makabrycznego wrażenia a mogłoby się wydawać, że słyszałam o wielu chorych gownach w internecie
  • Odpowiedz
@szatkownica: miałem to samo. Przerobiłem wiele #!$%@? w #!$%@? filmików karteli itp na sadisticu. Ale zapadł mi też 1 w pamięć, do dziś pamiętam, i pamiętam te że nie spałem przez to też z 2 dni. Nie chcę opisywać co tam było.. do dziś się zastanawiam co trzeba mieć w głowie żeby takie coś zrobić komuś. Nawet jak by mi klamkę trzymali przy mordzie to bym tego nie zrobił bo
  • Odpowiedz
@szatkownica: Ja w sumie onanizuję się do beheadingów czasem, ale innego rodzaju tortur typu gmeranie przy twarzy, sercu czy coś to już absolutnie nie zniose. Ogólnie jak sobie odpalam czasem taki stuff to tylko po to, żeby potem odetchnąć z ulgą że mimo wszystko żyjemy jednak w normalniejszym kraju
  • Odpowiedz